# Christian Luyindama - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Opsiyonunu merak edenler için hürriyet de 5 milyon euro olduğu söyleniyor, olabilir gibi toplamda 8 milyon euro ya geliyor ki standart liege için de bizim içinde makul duruyor. Hayırlı olsun takımımıza buradaki birçok renktaşım gibi benimde kanım ısındı baya.

Ronaldo ve Messi’nin bile rezilleri oynadığı maç videoları bulabilirsiniz.Bir maç ile nasıl bir kanıya varıyorsunuz?Herkes tek yumruk olup sinerji oluştururken,bu videoyu paylaşıp insanların hevesini kırmaya çalışmanın sebebi nedir?

Bana kalsa gider merih demirali alırdım bu adam chedjou ve donk karışımı birsey.Zenci iri yarı olması insanların hoşuna gitti ama bariz hatalar yapabilen bir arkadaşa benziyor korkum maiconu aratmasın.
Bekleyip izleyip bir de öyle yorum yapalım bir marcao etkisi yaratır umarım.

2017'de avrupaya ayak basmis. ondan önce kongo liginde oynamis. pek emin degilim, umarim iyidir.

belcika ligini takip eden herkes cok begeniyor.

Bana kalsa gider merih demirali alırdım bu adam chedjou ve donk karışımı birsey.Zenci iri yarı olması insanların hoşuna gitti ama bariz hatalar yapabilen bir arkadaşa benziyor korkum maiconu aratmasın.
Bekleyip izleyip bir de öyle yorum yapalım bir marcao etkisi yaratır umarım.
Marcao etkisi ne ayiptir sormasi? Onun hakkinda daha fazla bilgiye mi sahiptik? Adam daha bir mac oynadi.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt