# Christian Luyindama - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ozel kendine has BOSS şarkısı vardi. Boylece ozel kendine has bir klasi vardi Liegede. Taraftarlarla Boss sarkisiyla takilirdi. Biz ise bunu benimsemedik. Halbuki ilk icerdeki macta taraftarlara gelip bizleri yoklamisti mac sonu. Biz ise onu zorla 3lu cektirmeye zorlamistik. Oda bizi anlamamisti. Iyi hatirliyorum. Birbirimize alismamiz ve kimya tutmasi zaman alir daha. Liegede tek kral bu adamdi. Suan o ilgiyi pek gormuyor

Ozel kendine has BOSS şarkısı vardi. Boylece ozel kendine has bir klasi vardi Liegede. Taraftarlarla Boss sarkisiyla takilirdi. Biz ise bunu benimsemedik. Halbuki ilk icerdeki macta taraftarlara gelip bizleri yoklamisti mac sonu. Biz ise onu zorla 3lu cektirmeye zorlamistik. Oda bizi anlamamisti. Iyi hatirliyorum. Birbirimize alismamiz ve kimya tutmasi zaman alir daha. Liegede tek kral bu adamdi. Suan o ilgiyi pek gormuyor
Katılıyorum. Sıradan bir futbolcu muamelesi görüyor şu an. Diagne için deli gibi tezahürat yapıyor çok sevgili taraftarlarımiz ama liderlik yapabilecek asıl cevherlerimiz defans bölgesinde.

SM-A520F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yediğimiz golde sarı kart yüzünden tutuk kalsa da yine de net hatalıydı.. Aşırı özgüveni nedeniyle gereksiz çıkışlar yapıyor maç içerisinde timingi ciddi manada sıkıntılı hangi topu alıp hangisini alamayacağını kestiremiyor..Sen orada son adamsın topa hareketlenmek yerine yerinde kalıp dengeli beklemeliydin.. Neyse reyisi hep göğe çıkaracak değiliz arada nazarlık olsun :)

Katılıyorum. Sıradan bir futbolcu muamelesi görüyor şu an. Diagne için deli gibi tezahürat yapıyor çok sevgili taraftarlarımiz ama liderlik yapabilecek asıl cevherlerimiz defans bölgesinde.

SM-A520F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Forvet disinda her mevki taraftarlarca uvey evlat muamelesi goruyor. Futbolu gol atmaktan ibaret sanan bir kültüre sahibiz maalesef. Bu boyle geldi, boyle gider

Cok iyi mac cikardi dun biraz ilerde yakalandi dun (ki bence orta sahanin hatasi var orda) ama sanirim ondan haric en iyi macini oynadi dun. Boyle devam.
Ilk yarida manu ile positionu harikaydi cok guzel yetisdi ve kapatti orda.
Ha bide sacma sapan sari karti yedi ama baska hatasi yoktu.
Pas konusunda cok iyidi dun ileriye gidebiliyor oyunda kuruyor.

Çok iyi oyuncu ama taraftarla arasında tam bir bağ olmadı.
Geldiğinde söylemişti taraftarla aramızda aşk olmalı diye ama henüz olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt