#27 Emmanuel Eboué - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haberin url'sinde 2018/01 yazıyor. yani eski ve yalan bir haber. zaten sayfada haber olarak da gözükmüyor, sağdaki reklam kısmında çıkıyor.

Abi bi futbolcuya 200 300 milyon ödeyen futbol piyasası batsın ozaman birilerinin sahip çıkması lazım , Şu kadınlar dünyanın en tehlikeli yaratıkları adamı ne hale sokmuşlar ya. Vallahi aynı durumu yaşasam cocuğum olmasa ne pahasına olursa olsun o kadını vururdum.

Gel gardaş gel. Kimseden hayır yok sana. Gel bize, bir ekmeği bölüşür yeriz sana da bir yer yatağı yaparız aç açıkta komam seni gardaşım benim.

Abi bi futbolcuya 200 300 milyon ödeyen futbol piyasası batsın ozaman birilerinin sahip çıkması lazım , Şu kadınlar dünyanın en tehlikeli yaratıkları adamı ne hale sokmuşlar ya. Vallahi aynı durumu yaşasam cocuğum olmasa ne pahasına olursa olsun o kadını vururdum.

Dediklerinin bir kısmına katılmakla beraber katılmadığım çok fazla nokta var.
Bu adam futbol hayatı boyunca kaç M euro para kazandı?
Ben az yazayım. 20 M Euro olsun.
İnsan herşeyi ne eşine ne çocuğuna ne başkasına yapmalı.
120 M TL civarı bir kazancı varken yatırım yapmayan, kendisine ait zerre birşey almayıp herşeyi eşine şuna buna yaparsan bir gün sokakta kalırsın.
Bu adama futbol camiası gereken desteği futbol oynadığı dönemde maaşını vererek ödedi. Hayal edemeyeceğiniz paralar kazanan bu insanların ilerleyen dönemde rezil bir hayat yaşamasına üzülmüyorum.
İşsizlikten aç kalana acırım. Ailesi olmayıp sokakta kalana acırım. Ama benim o söylediğim az rakama rağmen aç kalana acımam. Sözleşme yaparken para isterken hepsi profosyonel, sözleşmesi bitene kadar bizde A2 ile idmana çıkıp yattı. Ve klüp parasını ödedi sözleşmeye bağlı kalarak ki eleştirmiyorum yatmasını bile...
Bu konularda profosyonel oluyorlarsa gelecekleri içinde birşeyler yapsalardı.

35 yaşındaki Eboue'nin kız kardeşinin evinde intihar ettiği, polislerin eve girdiklerinde Eboue'yi tavana asılı şekilde buldukları da öne sürüldü.

Sosyal medyada gündem olan bu haberin Ocak ayında İngilizler tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

EBOUE KORKUTMUŞTU: 'İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM'

Üst Alt