27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Türker Arslan : "Polat'a fırsat verildi ama..."

Galatasaray'da Polat ve yönetiminin idari açıdan ibra edilmemesiyle tarihe geçen genel kurulun yankıları sürüyor. Genel kurulu yöneten Türker Arslan, Lig TV'de konuk olduğu Futbol Gündemi programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Bu yönetim döneminde yapılan yeni tüzüğü eleştiren Arslan, Adnan Polat'ın da genel kurul boyunca defalarca seçim kararı almaya davet edilidğini, ancak Polat'ın bu fırsatları değerlendiremediğini söyledi.

Eski tüzükte ibra edilmeyen yöneticilerin ilk seçimde bile aday olabildiğini, ancak Adnan Polat döneminde hazırlanan yeni tüzüğün bunu imkansız hale getirdiğini belirten Arslan, bunun çok yanlış bir kural olduğunu dile getirdi.

Galatasaray Kulübü'nün önde gelen hukukçularının bir tüzük taslağı hazırladığını ve kendisinin de bu kurulda olduğunu belirten Türker Arslan, "Ancak bizim yönetime sunduğumuz tüzük taslağının yarısını değiştirmişler. Tüzüğü tanıyamıyorum. Bu tüzük mutlaka değiştirilmeli çünkü çelişkili maddeler var." dedi.

Yönetimin ibra edilmemesinin ilerideki yönetimler için de sıkıntı olabileceğini kaydeden Arslan, "Bu olay bir emsal olacak" diye konuştu."

İşte Türker Arslan'ın açıklamalarından sizler için derlediklerimiz...

Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Polat'a fırsat verildi ama..."

Not : bir ara liseli lisesiz ayrımını sordular "belki cok buyuk fark yoktur ama liseli olmayanlar daha fazla" dedi

Cevap: Türker Arslan : "Polat'a fırsat verildi ama..."

Türker reis, adamsın. Hala "bir dakika bekleyin lan" deyişin kulağımda yankılanıyor.

Cevap: Türker Arslan : "Polat'a fırsat verildi ama..."

"Otur canim yerine, otur yavrum, otur güzelim"

"Kim lan bu satte ariyor beni"

"Toplantidayim lan, Allah Allah ya"

:D

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim idari yönden ibra edilmedi

bugün Mehmet Demirkol şunu dedi 'sanki bilerek ibra olmak istemedi,bu ısrarının başka açıklaması olamaz.' Bana da resmen bilerek ibra olmadı gibi geldi ama can alıcı soru şu 'neden?'

Aynı soru benim de aklıma geldi. Hatta hatırlarsanız Ünal Aysal için rahmetli Başkan zor günümüzde yardımları oldu diyerek başkanlık için onu işaret eder gibi demeçleri olmuştu diye hatırlıyorum. Acaba diyorum Adnan Polat'ın başkanlığına kerhen destek verip, bugünler için görevi ona devretme sözü mü verdirdi? Bana da uçuk geliyor ama en güçlü başkan adayı Ünal Aysal şu an.

Ben Özhan Canaydın'ın başkanlığı Adnan Polat'a gönül rahatlığıyla bıraktığını düşünmüyorum.

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim idari yönden ibra edilmedi

Aynı soru benim de aklıma geldi. Hatta hatırlarsanız Ünal Aysal için rahmetli Başkan zor günümüzde yardımları oldu diyerek başkanlık için onu işaret eder gibi demeçleri olmuştu diye hatırlıyorum. Acaba diyorum Adnan Polat'ın başkanlığına kerhen destek verip, bugünler için görevi ona devretme sözü mü verdirdi? Bana da uçuk geliyor ama en güçlü başkan adayı Ünal Aysal şu an.

Ben Özhan Canaydın'ın başkanlığı Adnan Polat'a gönül rahatlığıyla bıraktığını düşünmüyorum.

Mehmet Helvaci´yi bosuna koymadi yanina. Sana vasiyetim Helvaci´nin hep yaninda olmasidir demis. Söz almis. Olaganüstü durumlarda "liseli" Helvaci geregini yapacakti. Simdi yaptigi gibi.

istenmeyen-olaylar-%C3%A7%C4%B1ks%C4%B1n-istiyoruz_238519.jpg

Etmiyecek, Polat garibanin tekyidi birde Stad acilisinda baya tepki verilmisti tayipe onun bedelini ödedi ibra olmayarak. Simdi tam tersi Dursunun arkasinda belirli gücler var bir kac kisi haric hepsi ibra olsun diye eline kaldiracak

Üst Alt