27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

rsqtub.jpg

Olağan mali kongremiz bugün saat 10:00 da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılacak.

Bu önemli kongrede cevabı merakla beklenen birçok soru yanıtlanacak.Başkan Adnan Polat seçim tarihi açıklayacak mı?, üyeler yönetimi ibra edecek mi?

Galatasaray'ın olağan mali genel kurulu'na yıllık aidatını yatıran 6 bin 835 üyenin katılma hakkı bulunuyor. Ancak katılımın bin 500 kişi dolayında olacağı bekleniyor.

GSC Haber

.............

Selam Arkadaşlar.

27 Mart 2011 tarihinde yapılacak Mali Genel Kurul (MGK), Galatasaray'ımız açısından son yıllardaki en önemli MGK olacaktır. Bunun nedeni MGK'dan sonraki 1 yıllık süreçte kulübümüzde, yönetimsel bazda değişiklik olup olmayacağını, eğer olacaksa bu değişikliğin ne olacağına dair ipuçlarının alacağız. Hatta belki de kesin kararların alınacağı bir toplantı izleyeceğiz. Bu nedenle camianın, taraftarların, yönetimin, muhalefetin, hatta futbolcuların bile dört gözle beklediği bir toplantı olacağını düşünüyorum. GALATASARAY'IMIZ İÇİN HAYIRLISI NEYSE O OLSUN.

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul (MGK)

Arkadaşlar 27 Mart'ın büyük gün olduğunu düşünüyorum. Adnan Polat'ın seçim kararı alması çok düşük bir ihtimal olmaya başladı. Fakat sert tartışmalar yaşanacaktır. Hafta sonu maç olsa bu kadar heyecanlı beklemezdim

Yönetim kesin ibra edilecektir. Ama imza toplanıp erken seçime gidilebilir. Yarın bunun kararının çıkmasını diliyorum.

Bugün Haberturk'te mi çıktı o haber. İbra etmeme kararı almışlar falan diyordu. Abi Haberturkse bir kere baştan yalan. İkincisi ben çok sert tartışmaların olacağını, Galatasaray'a zarar verecek derecede tartışmaların olacağını, Mehmet Helvacı'nın işin cılkını çıkartasıya kadar muhalefet yapacağını (çünkü bu son şansı, ayrıca adam yönetimde.nasıl muhalefet olacaksa :)) ama yine de yönetimin ibra edileceğini düşünüyorum

inşallah ibra edilmez yoksa bi sene daha polat bi senede daha BAM bisene daha hüsran.

ibra edilirlerde bütçeleri ellerinden alınırsa önümüzdeki senede çöpe gider hatta önümüzdeki 2 sene çöpe gider .

Madem ibra edecekler o zaman onay da versinler. Vermezlerse ne yapacak ki başkan. Resmen Galatasaray'a zarar vermek olur bu karar. Bu kadroyla oynarız seneye de

3 kisinin bile ibra etmemesi tarihte bir ilk olacakmis. Yani 200-300 kisi bile ibra etmese, Adnan Polat icin büyük rezilliktir. Bunun ne anlama geldigini onun iyi bilmesi gerekir.

Üst Alt