27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul (MGK)

3 kisinin bile ibra etmemesi tarihte bir ilk olacakmis. Yani 200-300 kisi bile ibra etmese, Adnan Polat icin büyük rezilliktir. Bunun ne anlama geldigini onun iyi bilmesi gerekir.

Zamanında Faruk Süren 1 oy farkla ibra edilmemişmiydi? Benim bildiğim en tehlikeli durum oydu bir yönetim için. O zamanda garanti ibra edilmeyecek deniyordu. O zamanki çocuk aklımla bu kadar hatırlayabiliyorum netten de araştırmadım :).

Mali Kongre | 27 Mart Olağan Mali Kongre

Olağan mali kongremiz bugün saat 10:00 da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılacak.

Bu önemli kongrede cevabı merakla beklenen birçok soru yanıtlanacak.Başkan Adnan Polat seçim tarihi açıklayacak mı?, üyeler yönetimi ibra edecek mi?

Galatasaray'ın olağan mali genel kurulu'na yıllık aidatını yatıran 6 bin 835 üyenin katılma hakkı bulunuyor. Ancak katılımın bin 500 kişi dolayında olacağı bekleniyor.

GSC Haber

Cevap: Mali Kongre | 27 Mart Olağan Mali Kongre

Umarım Galatasaray için hayırlısı olur. Yönetim ibra olur.

Çok büyük ihtimalle,

- Yönetimin ibra edileceğini

- fakat bütçe kullanımı için yönetime onay verilmeyeceğini ve Polat yönetiminin seçimli genel kurula zorlanacağını

tekrar yazalım...

Arda açman iyi oldu..Sen açmasan ben açacaktım..Mali kongre ile ilgili bütün gelişmeleri burada paylaşırız..Herkez erken yatsın,Kongre baya geç bitecek diyorlar..

Seçim tarihi fln çıkmaz, Adnan Polat çatlak seslere rağmen sorunsuz bitirecektir bu Mali Kongreyi.

rsqtub.jpg

Bu sartlarda yönetimin ibra edilmesi gercekten gerceklerle örtüsmez. Sadece geleneklere ve baskanlik makamina olan saygiyla aciklanir. Önemli olan sonunda secim kararinin cikmasidir. Galatasaray icin hayirlisi olsun. Yarin görürüz ne olacagini

Aynen hiç bişey olmaz.. hiç sorun yokmuş gibi devam eder yüzsüzlük yapmadığı şey değil.

Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın gündemi şöyle:

1. Açılış,

2. Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşması,

3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi,

4. Sunuş konuşması,

5. Faaliyet raporunun sunulması,

6. Denetim Kurulu raporunun okunması,

7. Raporlar hakkında görüşmeler,

8. Yönetim Kurulu’nun Mali ve Yönetsel bakımdan aklanmasının ayrı ayrı görüşülerek karara bağlanması

9. Denetleme Kurulu’nun aklanmasının görüşülerek karara bağlanması,

10. Amatör spor dallarında kurulacak olan Kulüpler Birliği derneklerine katılmak hususunda Yönetim Kuruluna yetki verilmesi konusunun görüşülüp karara bağlanması,

11. Disiplin cezası alan üyelerin, başvurularının görüşülüp karara bağlanması,

12. 2011 Yılı bütçesinin görüşülmesi ve karara bağlanması,

13. Dilekler

Ntvspor umarım sık sık bağlanır..Polatın konuşmasında bağlanırsa hiçbir önemi kalmaz..Aksiyon ve gerilimi görmek istiyorum:D

Adnan Polat:

"Simdi ben buraya neden ciktim? Ne icin ciktim? Nasil ciktim? Bunu izaha gerek yok. Gördünüz, yürüdüm ciktim. Ama cikmamis da olabilirim. Cikmissam cikmisimdir, cikmamissam cikmamisimdir. Görünen köy, uzakta degildir. Buraya ciktik da sonradan cikmadik mi dedik? Bunlar bi takim uydurma laflardir. Sahi yav, ben buraya neden ciktim? Kim cikardi ulan beni buraya? Sampiyonluk, Transfer, Teknik Direktör. Ve de sunu unutmayin, atasözüdür: Oylariniz damlaya damlaya, dagdan kestim kereste. "

Toplam kaç saat sürüyor ki acaba ve kesin sonuçlar ne zaman açıklanıyor. Polat basın toplantısı fln yapmaz sanırım.

Aksam 20-21 gibi belli olur. Hatta daha da önce belli olur cünkü ibra oylamasi 8. sirada. 13 gündemi var kongrenin. 18 gibi belli olur

Üst Alt