27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul (MGK)

Geceye kadar sürecek falan deniliyor..Bu sefer gündem baya yoğun..Telegole malzeme çıktı..

Galatasaray yönetimi her açıdan ibra edilmelidir. Aksi bir durum Galatasaray'a leke düşürür. Ama ibra edildikten sonra Adnan Polat kongreye gitmelidir. Yeniden gelebileceğini düşünüyorsa da en azından kendi içinde ki sorunlardan arınır. Yönetim kurulu sadece destekçilerinden oluşur. Ama yeniden seçilmeside çok zor..

Polat ibra edilip,devam kararı alırsa, helvacı istifa etmesi lazım..Helvacı artık yönetimde olmamalı..O kadar atıpta tuttu..İbra edilmeyizde diyordu.

ya liseliler kukla gibi... affedersiniz ama hic bir b.ka yaramiyorlar... Galatasaray tarihinin en kötü dönemini yasiyor, ve hic kimse birsey demiyor... ve yarin yönetim ibra edilirse gercekten art niyet ararim cünki normal bir insan neden ibra ettigini bana hicbir sekilde aciklayamaz cünki hicbir mantigi yok...

Sportif durumda dipteyiz

Amatör branslarda'da pek var oldugumuz söylenemez

ve aslinda en önemlisi MALi acidan cok kötü durumdayiz (yazilip cizilenler dogruysa)

ve bu yönetim ibra edilirse bunun nedeninide aciklamazar ise destegimi bu yönetim gidesiye keserim... BEN BÖYLE GALATASARAY ISTEMIYORUM

Kimse birsey beklemesin, yarin buyuk gun falan degil. Polat her turlu ibra edilir malum "geleneklerimizde batmak var ama ibra etmemek yok" :). Imza mimza da hikaye otesi, bunlar Polat'i korkutmak icindi ama o tirsmadi aldirmadi bile tam tersi meydan okudu. Imza isi ciddigi olsaydi coktandir bi girisim olurdu bu konu'da ve secime gidilirdi ama ortada hic birsey yok.

ya liseliler kukla gibi... affedersiniz ama hic bir b.ka yaramiyorlar... Galatasaray tarihinin en kötü dönemini yasiyor, ve hic kimse birsey demiyor... ve yarin yönetim ibra edilirse gercekten art niyet ararim cünki normal bir insan neden ibra ettigini bana hicbir sekilde aciklayamaz cünki hicbir mantigi yok...

Sportif durumda dipteyiz

Amatör branslarda'da pek var oldugumuz söylenemez

ve aslinda en önemlisi MALi acidan cok kötü durumdayiz (yazilip cizilenler dogruysa)

ve bu yönetim ibra edilirse bunun nedeninide aciklamazar ise destegimi bu yönetim gidesiye keserim... BEN BÖYLE GALATASARAY ISTEMIYORUM

Bence söyle olur. Ibra olmak icin %50´den fazla oy almasi gerekiyor Adnan Polat´in. Bu cogunlugu bulacaktir. Ama Galatasaray tarihinde yönetimi ibra etmeyen 3 kisi bile olmamis. Ama bu sefer yüzlerce kisi Adnan Polat´i ibra etmeyecek. Bu da Adnan Polat icin büyük hakaret olacaktir. Ibra etmeyenlerin sayisini görünce secime gitmeye mecbur kalacaktir, cünkü kimsenin Galatasaray´i bölmeye hakki yok. Onurlu insan böyle bir durumda secime gider. Adnan Polat gider mi? Görecegiz.

Adnan Polat tekrar o koltukta sağlam oturmak istiyorsa, ne yapıp edip Adnan Öztürk'e keseyi açıp, gel seçime gidelim benim ikinci başkanım ol ve futbolu sen devral diyecek. O zaman işte olur.

Adnan Polat tekrar o koltukta sağlam oturmak istiyorsa, ne yapıp edip Adnan Öztürk'e keseyi açıp, gel seçime gidelim benim ikinci başkanım ol ve futbolu sen devral diyecek. O zaman işte olur.

Böyle birsey yapsa bile Öztürk`ün kabul edecegini düsünmüyorum...

1. Adnan Polat ile calismaz

2. Zaten secim yakin, o yüzden Ünal Aysal'in kadrosunda sanirim 2. baskan görevi onun... (100% emin degilim)

Bence söyle olur. Ibra olmak icin %50´den fazla oy almasi gerekiyor Adnan Polat´in. Bu cogunlugu bulacaktir. Ama Galatasaray tarihinde yönetimi ibra etmeyen 3 kisi bile olmamis. Ama bu sefer yüzlerce kisi Adnan Polat´i ibra etmeyecek. Bu da Adnan Polat icin büyük hakaret olacaktir. Ibra etmeyenlerin sayisini görünce secime gitmeye mecbur kalacaktir, cünkü kimsenin Galatasaray´i bölmeye hakki yok. Onurlu insan böyle bir durumda secime gider. Adnan Polat gider mi? Görecegiz.

Dedigin gibi sözde kisi Adnan Polat isterse 49% oy karsi ciksa bile secime gidecegini düsünmüyorum... Sonuna kadar gitmeyi kafasina koymus zaten

İnsallah canlı yayınlanır.. Yoksa helal etmicem bu ay GStvye kazandırdığım parayı :D saka bı yana cidden canlı olsun yaa.. Varya 2015e kadar kongreye üye olcam Allah nasip ederse böyle yayınlancak mı yayinlanmicak mı diye ugrasmaktansa o daha iyi :D

Not : neden 2015 diyebilirsiniz kalmadığın takdirde seneye mezun olcam.. Bı aksiliğe karsin +3 yıl daha ekledim ondan :D

Üst Alt