# Christian Luyindama - Sayfa 339 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray'ın sözleşmesini feshettiği Luyindama'nın Cangzhou Mighty Lions'a transferi sakatlık engeline takıldı. Sağlık kontrollerinden geçemeyen deneyimli stoperin transferi son anda gerçekleşmedi. [NTV Spor]

Ülke basınına konuşan Luyindama, "2019 yılında Tottenham ve Aston Villa'dan teklif almıştım. Kasım 2019'da Gambiya'ya karşı oynadıktan sonra transferi tamamlamak için İstanbul'a geri dönecektim, sakatlandım. Transfer gerçekleşmedi. Hayallerimi gerçekleştiremedim" diye konuştu.

Bahtsızlığın bu kdrı
Cund uplamissin öldü sandim

Peki fifa burada sorumlu olmuyor mu bu adam milli takımda sakatlandı bunun maaşını ödemek zorunda mıyız? Yada zorunda miydik?

Luyindama bu kadar dibe düşecektir oyuncu değildi. En kötü Anadolu takımlarında hamle stoperi olarak rahatlıkla oynardı. Bence yeni bir macera yerine yatmayı tercih etti.

Bu adama biraz ayıp etmiş olabilir miyiz
Hiç mi işlev göremiyor o derece mi sakat
Değilse bir yerlere göndermemiz lazımdı bence
reis takımdaki masörler ve çevirmenler bile bu heriften daha fit

zaten okan hoca bunun her ortamda zorrt diye osurmasından çok rahatsızmış. kokusu da pastırma, çemeninkini hayal et x3 müş. sanki timsahı bol baharatlar ile yemişsin gibi

Üst Alt