#28 Franck Ribéry - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eskiden ferrari'ydi şimdi tüplü şahin.gelmesin istemez.

Aşkın Ateş: "Sürpriz isim; Franck Ribéry. Kendisi Türkiye'ye dönmeye sıcak bakıyor."
c508879c9a78efa0a79230319febafaa_1284713881.jpg

35 yaşında bir Drogba gelince heyecanlanırsın normaldir herif tank gibiydi ki hiçbir şey yapmadıysa bile Realli Juveli gruptan çıkardı bizi bu bile yeter lakin Ribery için kararsızım. Bonservissiz bir şekilde seneliik 2-3 gibi bir rakama ve 2 senelik sözleşmeye geliyorsa gelsin gelmiyorsa da ne hali varsa görsün.

Bizim şu an için en büyük önceliğimiz sol bek. Bir an önce halledilmeli.

FR hala çok büyük bir futbolcu. Ben ne Bayern'in bırakacağını düşünüyorum ne de FR'nin Bayern'de kazandığına yakın bir para verebileceğimizi düşünüyorum.

Geçelim.

Yaşı 36 filan olunca Bayern yerine adam da bulduğu zaman 'size vefa borcum var' deyip sakız parasına oynamaya gelirse eyvallah isterim. Onun dışında bizi aşar.

yıllık net 4 milyon euro kazanıyormuş bayernden öyle diyorlar.Ama bayern bırakmaz gibime geliyor.

35 yaşında bir Drogba gelince heyecanlanırsın normaldir herif tank gibiydi ki hiçbir şey yapmadıysa bile Realli Juveli gruptan çıkardı bizi bu bile yeter lakin Ribery için kararsızım. Bonservissiz bir şekilde seneliik 2-3 gibi bir rakama ve 2 senelik sözleşmeye geliyorsa gelsin gelmiyorsa da ne hali varsa görsün.

Bizim şu an için en büyük önceliğimiz sol bek. Bir an önce halledilmeli.

Ribery´yi hazirlik maclarinda bu sene izledigimde, cok fit ve hizliydi yasina göre hala.

YouTube

Hagi gibi bir oyuncu, 36-37 yedisine kadar peynir ekmek gibi adam gecebilecekmis gibi bir görüntü veriyor. Oyun zekasi zaten malum. Robben ile birlikte senelerce sampiyonlar ligine damga vurmus bir ikilinin parcasi. Ribery ihtimali olsa, sakatlik olaylari olmasa, zerre terreddüt etmezdim almaya.

yıllık net 4 milyon euro kazanıyormuş bayernden öyle diyorlar.Ama bayern bırakmaz gibime geliyor.
Maaşı net kazandığının 2 katı tabii buradaki gibi Almanya çiftlik olmadığı için vergiyi düşünce 4 milyon Euro kalması normal. Biz o parayı belki veririz ama Bayern'i neden bıraksın? Bayern neden bıraksın?

Bana uydurma geliyor.

Maaşı net kazandığının 2 katı tabii buradaki gibi Almanya çiftlik olmadığı için vergiyi düşünce 4 milyon Euro kalması normal. Biz o parayı belki veririz ama Bayern'i neden bıraksın? Bayern neden bıraksın?

Bana uydurma geliyor.

Aynen.Bence Taraftarın Fatih terimle alakalı gazını almak için ortaya atılan bir isim.Eylüle kadar ribery geldi geliyor indi inecek derler son dakikada olmadı diyip tudorla devam ederler.

Bana uydurma geliyor.

bayern neden kontratını sadece 1 yıllık yenilediyse o yüzden bırakır

bu yaz serbest kalacaktı belki de

bayern neden kontratını sadece 1 yıllık yenilediyse o yüzden bırakır

bu yaz serbest kalacaktı belki de
Ribery çok iyi durumda olsa dahi yaşı gereği Bayern gibi bir kulübün 3 - 4 yıllık sözleşme filan önermesi biraz garip olurdu bence.

Bilemiyorum ama tabii ki Ribery asla reddedilebilecek bir futbolcu değil. Hayırlısı olsun.

Ayni parayi verip kendisinden 4 yas kuçuk Nasriyi almak varken...kararsizim acikcasi yillik maasindan fedakarlik yapmaya hazirsa gelebilir yoksa kapidan iceri girmemeli.

sen kac git takimdan 2 kurus kazandirmadan sonra 15 sene sonra emeklilik ikramini toplamaya geri dön ohh paramiz deniz yemeyen keriz

Reyizin sakatlık problemi olmasa hala top class bir oyuncudur. Sakat haliyle ligdeki kanatları sulu dereye götürüp susuz getirir.

Ama biraz gaz alma gibi duruyor.İbrahimoviç örneği var önümüzde.

Ribery´yi hazirlik maclarinda bu sene izledigimde, cok fit ve hizliydi yasina göre hala.

YouTube

Hagi gibi bir oyuncu, 36-37 yedisine kadar peynir ekmek gibi adam gecebilecekmis gibi bir görüntü veriyor. Oyun zekasi zaten malum. Robben ile birlikte senelerce sampiyonlar ligine damga vurmus bir ikilinin parcasi. Ribery ihtimali olsa, sakatlik olaylari olmasa, zerre terreddüt etmezdim almaya.
Evet bu videoda iyi durumda görünüyor lakin dediğin gibi asıl sıkıntı yaşı da değil sakatlık problemi. Çok ciddi bir süre sahalardan uzak kaldı. Kronikleşen bir sakatlığı var mı yok mu iyi araştırmak lazım.

Bir de bana kötü hatıraları hatırlatıyor biraz da bu yüzden istemiyorum. 1-2 sene daha kalsa 25 milyon dolar edecek adamı 2005 yılında bedavaya elimizden kaçırmıştık. Geldi ve 6 ay sonra kaçtı gitti. ASY'de o kadar maça çıktı lakin en ufak bir aidiyet hissi bile oluşmamış. O yüzden Ribery'e karşı hep soğuk bakarım. İyi oyuncu mu kesinlikle tartışmam bile. Adamı o kadar sevmiştim ki bir sabah uyandığımda gazetede Marsilya forması ile imza atarken çekilmiş fotoğraf ve "Ribery Gitti" başlığını görünce 2 hafta yas tutmuştum. Çok üzmüştü beni o yüzden pek sıcak bakmıyorum.

Beyler Ribery Türkiye liginin cok cok üzerinde bir oyuncu. Bu devirde her parlamis oyuncuya worldclass denildigi icin, worldclass diye tabir edilen oyuncularin da siklet farkinin oldugunu görmek zorlasiyor. Ribery cok özel bir futbolcu, bukadar sakatlik sorununa ragmen Bayern kendisinden hic kopmak istemedi. Gecen sene hala Douglas Costa, yada Kingsley Coman gibi oyuncularin önündeki tercih idi. Önemli mac var, kimi sola atacagiz dediklerinde, Bayern Münih´in tercihi Ribery´dir. Ve hala bu yasta da Bayern Münih´in en iyi oyuncularindandir. Belki de hala en iyisi saf yetenek konusunda robben ile birlikte.

O yüzden Ribery daha bu seneden ayrilir mi, Bayern birakir mi ilk soru isareti. Bayern derse ki, artik bir cut yapacagiz, yeni plan ve yeni oyunculara yönelecegiz, o vakit alma sansimiz olabilir. Ama en iyi oyuncularimizdan bir tanesi, performansi her daim üst düzey, diyerek birakmayabilirler de.

Bizde süperligin bugu olur gelirse. Ama ayni sekilde, sakatlanarak elimizde patlayabilirde. Tek risk sakatlik sorunlari.

Bu adam bu yasina ragmen hala Bayern de degisilmezlerin arasinda. En büyük sorunu son senelerdeki sakatliklar.

Adamlar haril haril düsünüyor Robben ve Ribery gidince yerlerini nasil dolduracagiz diye. Coman falan Ribery nin ceyregi bile olamaz.

Sakat olmadi mi oynadi mi bu adam Bundesliga da CL de falan hala fark yaratan bir oyuncu. Son hazirlik maclarinda da gayet fit durumdaydi. Cok ucuk paralar vermeyeceksek gelmesini isterim acikcasi 1-2 seneligine Drogba misali.

Üst Alt