#28 Franck Ribéry - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam bize geldiğinde fb Anelka'yı almıştı. Siz adı sanı duyulmamış oyuncuyu alabiliyorken biz Anelka'yı alıyoruz diye dalga geçiyorlardı bizle. Anelka ellerinde patlarken Ribery inanılmaz oynamıştı. Kaybedilmesi büyük üzüntü vericiydi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Franck Ribery, Necati Ateş'in Instagram paylaşımına yorum yaptı.

Mda9XQ.png

profesyonel futbolcu para ve kariyer için oynar. hatta yeri gelir para uğruna kariyerinden bile fedakarlık yapar. yönetim aptallık yapıp ribery'yi elinden kaçırmışsa gittiğinde üzülmeyecek . bunun şerefsizlikle alakası yok . üç beş liradan değil servet değerinde paralardan bayern gibi büyük takımdan bahsediyoruz.

profesyonel futbolcu para ve kariyer için oynar. hatta yeri gelir para uğruna kariyerinden bile fedakarlık yapar. yönetim aptallık yapıp ribery'yi elinden kaçırmışsa gittiğinde üzülmeyecek . bunun şerefsizlikle alakası yok . üç beş liradan değil servet değerinde paralardan bayern gibi büyük takımdan bahsediyoruz.

Bizden bayerne gitmedi ki

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

üstad marsilyaya kaçtı adam. o zamanın yüksek bonservis bedellerinden olan 30 milyon€ 'ya bayerne gitti.
1-1.5 sene falan oynadı marsilyada.

dediğin olsa eyvallah.

Adam 35 oldu ama kıçını yırttı maçta. Bekledigimden daha üstün performans gösterdi. Feghouli 28 yaşında bir sezondur fit olmasını bekliyoruz.

Bizde her yıl komple revizyon yapalım Bayern kaç yıldır robben ve riberyle gidiyor.

Sonra neden başarı yok nasıl olsun böyle yılda 15 gelen 25 giden topçu var.

Üst Alt