#28 Franck Ribéry - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstat boşuna mı rummenige yeni sözleşme imzaladı ? İmzalamadan önce adam olsaydı bayern imzalardı diyordu sonra sesleri kesildi ee mutlu oldular zira galatasaraya gelmedi sonuçta :) hürmetler...

ben de mutlu oldum HAIN futbolcu istemem hani GS kin idi? bizi satan bu at suratliya kaldiysak vay halimize. adamin hasi sempatik GARY kardesimi tercih ederim

Yalnız Ribery ve sözleşme uzatması konusunda atlanan bir nokta var. Evet sadece Ribery değil, Bayern de uzatmak istedi ama açık bir şekilde ifade edilen ise yaşı nedeni ile rotasyon oyuncusu olmayı kabul etmesi halinde sözleşme uzatılacağı idi.

Kadroda olan genç kanat oyuncularının daha fazla süre alacak olmalarını kabul ederek uzattı Ribery çünkü Almanya'da yaşamaktan gayet memnun.

Yalnız Ribery ve sözleşme uzatması konusunda atanan bir nokta var. Evet sadece Ribery değil, Bayern de uzatmak istedi ama açık bir şekilde ifade edilen ise rotasyon oyuncusu olmayı kabul ederse. Kadroda olan genç kanat oyuncuların daha fazla süre alacak olmalarını kabul ederek uzattı Ribery çünkü Almanya'da yaşamaktan gayet memnun.
Üstat robben ve kendisi 2 yıllık sözleşme istediler yoksa hemen imzalanırdı ki heynckes sürekli kritik maçlarda ilk 11 oynattı şampiyonlar ligi yarı ve çeyrek finallerinde, pokal kupası finalinde v.s. Niko Kovac da kendisini istedi robben ile...

Üstat robben ve kendisi 2 yıllık sözleşme istediler yoksa hemen imzalanırdı ki heynckes sürekli kritik maçlarda ilk 11 oynattı şampiyonlar ligi yarı ve çeyrek finallerinde, pokal kupası finalinde v.s. Niko Kovac da kendisini istedi robben ile...
Robben'in belki de kariyerimi noktalarım diye beyanatı var sözleşme uzatmadan önce. Benim Ribery konusunda edindiğim bilgi bu yönde.

Üst Alt