#28 Franck Ribéry - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uzak dursun hain herif. Kaçtığı günü unutmadım hala bizi çok zor durumlara düşürdü.

Değil 35 yaşında 30 yaşında ve sakatlık sorunu olmasa bile istemiyorum. Bende gidişi kötü etkiler bıraktı o dönem...

Her şeyi bir kenara bırakıp gerçekçi bir yaklaşım ile bakarsam;

Geçenlerde "çok para kazandım, Münih gibi huzurlu bir yer arıyorum" diyordu röportajda. Yani araplara veya çinlilere gitmeyeceği kesin.

Onun kazandığı paralara göre sembolik bir rakama mesela 1-1.5 milyon euro maaşlara oynayacaksa buyursun gelsin.

Aslında sakatlık sorunundan ötürü bu paralar bile güncel kuru düşündüğümüzde çok büyük risk. En iyisi gelmesin :red:

Uzak dursun hain herif. Kaçtığı günü unutmadım hala bizi çok zor durumlara düşürdü.

Değil 35 yaşında 30 yaşında ve sakatlık sorunu olmasa bile istemiyorum. Bende gidişi kötü etkiler bıraktı o dönem...

Her şeyi bir kenara bırakıp gerçekçi bir yaklaşım ile bakarsam;

Geçenlerde "çok para kazandım, Münih gibi huzurlu bir yer arıyorum" diyordu röportajda. Yani araplara veya çinlilere gitmeyeceği kesin.

Onun kazandığı paralara göre sembolik bir rakama mesela 1-1.5 milyon euro maaşlara oynayacaksa buyursun gelsin.

Aslında sakatlık sorunundan ötürü bu paralar bile güncel kuru düşündüğümüzde çok büyük risk. En iyisi gelmesin :red:

Her ne kadar beklediğimizin altında bir maaşa bitebilecek olsa da bu tip oyuncuların maaş skalası bellidir. 3m nin de altına imza atacağını sanmam. Belki şöyle bir şey olur tamamen performansa dayalı anlaşabiliriz. 25 maç oynarsan 3m, 40 oynarsan şu kupayı da alırsak 1 m daha, eğer hiç oynamazsan para vermeyiz gibi.

Bu adam sadece para icin kacmadi. Son oynadigi veya 1 onceki mac olan Genclerbirligi macini acin ve izleyin. 1 yil sonra filan " o mactan sonra gitmek istedim cunku sert ve kasti faullere dahi duduk calinmiyor" demisti. Veya buna benzer birsey.

Bu adam sadece para icin kacmadi. Son oynadigi veya 1 onceki mac olan Genclerbirligi macini acin ve izleyin. 1 yil sonra filan " o mactan sonra gitmek istedim cunku sert ve kasti faullere dahi duduk calinmiyor" demisti. Veya buna benzer birsey.

yabancı sınırı gelmeden önce sırf adam sakatlasın diye oyuna alınan kasaplar vardı TSL'de. Şimdi öyle mi, herkez yenmeye oynuyor. Defans yaptıran belli T.D. ler hariç yok gibi.

Bize set oyununda, oyun sıkıştığında böyle tecrübeli ve uzun zamandır üst seviyede bir oyuncu şart. Kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz. Birde Ribery winner özelliğe sahip. Kritik anlarda takımı da sirtlayabilir. Bu nedenle ben okey diyorum

Franck Ribery: "Çocukken bir yara izine sahip olmak kolay değildi. İnsanlar sürekli bana bakıyordu... Ailem acı çekti. O yara izi bana güç ve karakter kazandırdı."
EE-9W2PXsAATmc6.jpg

Ribery geldiğinde Fransa ligi istatistiklerine bir bakmıştım. İlk devrede 4 gol 11 asistlik bir performası vardı Fransa'da. Asist kralıydı. Kim getirdi bilmiyorum ama scouting değil pek. Anlaşma temiz yanlız, 3 ya da 3.5 milyon opsiyonu vardı diye hatırlıyorum. Beceremedik o ayrı.

Üst Alt