# Jesse Sekidika - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jesse Sekidika

Sorna niye bunlar gelismiyo.
Abi Adam 34 Macin 30 Yedek oturup sadece 4 Maca cikarsa böyle Olur.

Bu Futbolcumuz 9 Macdan sadece 3de oynadi Oda 14 Dka .
Simdi gelde bundan birsey bekle , böyle olmaz ki ....

Ozaman ver kiraya!

misal : Yunus, ne kadar U19da oynicak ..
Bunlar böyle gelismes

Ozaman ver kiraya!

Bunlar böyle gelismes
Bir tane maç, 90 dakika izleyemedik.. bu mu şans vermek @hocam

bu çocukta potansiyel var bence sürekli oynayacagı bir takıma kiraya vermeliyiz

aynen ali yavuz gibi çocuk ergünün ellerinde altın gibi parladı

Fiziki açıdan gelişimi dikkat çeken Sekidika, idman performansıyla herkesi şaşırttı. Jesse Sekidika, Terim'in de gözüne girmeyi başardı. (Ajans1905)
Adama doğru düzgün 90 dakika şansı bile vermedik. Ben hala bu adamdan çok umutluyum. Feghouli haberlerdeki gibi iyi bir fiyata satılırsa Sekidika ilk 11 şansı bulur ve bu olursa herkesi şaşırtacağını düşünüyorum. Umarım yanılmam.

Adama doğru düzgün 90 dakika şansı bile vermedik. Ben hala bu adamdan çok umutluyum. Feghouli haberlerdeki gibi iyi bir fiyata satılırsa Sekidika ilk 11 şansı bulur ve bu olursa herkesi şaşırtacağını düşünüyorum. Umarım yanılmam.
Rizespor maçında Adem'in orta sahadan verdiği pasla kaleye kadar gidip şutunu atmıştı.Hızı var kendini 2-3 maç gösterse Ndiaye gibi devre arası lig fark etmez 10 milyon euro gibi para kazandırabilir.Eğer bunlar olmazsa da maliyetsiz bi transfer az da olsa bonservis kazanırız..

Rizespor maçında Adem'in orta sahadan verdiği pasla kaleye kadar gidip şutunu atmıştı.Hızı var kendini 2-3 maç gösterse Ndiaye gibi devre arası lig fark etmez 10 milyon euro gibi para kazandırabilir.Eğer bunlar olmazsa da maliyetsiz bi transfer az da olsa bonservis kazanırız..
Evet katılıyorum. Bu adam alınmadan önce bir videosu vardı ortasahada oynarken görüntüleri falanda olan. Yetenek ve hız sonradan edinilebilecek şeyler değil. Bedava alındı ve Belhanda'nın iki aylık maç bonusuna oynuyor, çalışır ve vazgeçmezse 11 oyuncusu olmaması için bir sebeb yok. Sadece kendini kanıtlama heyecanını üzerinden atsa yetecek bence.

Ozaman ver kiraya!

Bunlar böyle gelismes
Aslında tüm bunların önemli bir sebebide oyuncuyu oyuna sonradan alıp maçın kaderini değiştirmesini beklememiz. Türkiye kupası maçında maçı çevirsin isteğiyle son 10 dakika oyuna sokup adam bunu başaramayınca çöp damgasını vuruyoruz. Taraftarda da teknik heyette de bu beklenti oluyor nedense.

Adamdan ilk oyunda Hagi etkisi beklememek lazım. Adam daha arkadaşlarını tanımamış, huyunu suyunu bilmezken nasıl adapte olacak. İlk 11 de birkaç maç ısrarla 90 dakika denemeden vazgeçmemeli ama hal böyle değil malesef. Uçlarda yaşayan taraftarlar var bir maçla çöp bir maçla kral.

Üst Alt