29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !


Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün en önemli eseri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 29 Ekim 1923'te kuruluşunun 88. yıldönümü ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.Not: Bu bir tartışma konusu değildir. Siyasi görüşlerin ışığında her türlü tartışma yaratabilecek mesaj silinip sahipleri gerek görüldüğünde konudan atılma gibi yaptırımlara maruz kalacaktır.
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !" Benim naciz bedenim elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. "

- Mustafa Kemal Atatürk
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun.Başta Ulu Önderimiz Atatürk , Silah Arkadaşları , Şehitlerimiz ve Gazilerimizi bir kez daha Saygı ve Rahmetle Anıyoruz.Ne Mutlu Türküm Diyene...
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !Cumhuriyetimizin 88.yılı kutlu olsun. Allah bize acısız, daha özgür, daha müreffeh nice 88.yıllar kutlamayı nasip etsin. Tek Millet,Tek Devlet,Tek Bayrak,Tek Vatan.
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !tumblr_ltsontN42h1qehx14o1_500.jpg
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !Yıl:1937

Atatürk çok hasta; doktorlar 'gitmeniz intihar' diyor ama o 'hayır' diyor 'halkın morali bozulur, kutlamalar olacak. " !!
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !Cumhuriyetimizin 88. yili kutlu olsun..Herkesin Cumhuriyet bayrami kutlu olsun
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !‎"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."- Mustafa Kemal AtatürkCumhuriyetimizin 88. yılı kutlu olsun. :)
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun ![video=youtube;S4DWAobdnFM]https://www.youtube.com/watch?v=S4DWAobdnFM&feature=related[/video]
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !Atatürk ve silah arkadaşları önderliğinde yüce ulusumuz başlattığı bağımsızlık savaşında dünya tarihinde eşine az rastlanır bir direnç göstermiş, tüm zorluklara göğüs germesini bilmiş, büyük bir düşünce devrimi ile Cumhuriyeti kurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti, gelişmesini kesintisiz sürdürerek bugünkü düzeyine ulaşmıştır.Bu anlamlı günde, ulusal birlik ve beraberliğin sağlanmasının en büyük güvencesi olan Cumhuriyet'e, Mustafa Kemal Atatürk gibi insanlığın övgüsüne mazhar olan bir lidere ve Cumhuriyet’in temel değerlerine yürekten bağlı olan nesillere sahip olmanın kıvancını yaşıyoruz.Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet’imizin 88. yıldönümünü kutluyor; Ulu Önder Atatürk`ü, O'nun kahraman silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle bir kez daha anıyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü
 
Cevap: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun !"Gelecek nesillerin Türkiye de Cumhuriyetin ilanı günü, ona en merhametsizce hücum edenlerin başında, cumhuriyetçiyim iddiasında bulunanların yer aldığını görerek şaşıracaklarını asla farz etmeyiniz! Bilâkis, Türkiye'nin münevver ve cumhuriyetçi çocukları, böyle cumhuriyetçi geçinmiş olanların hakikî zihniyetlerini tahlil ve tesbitte hiç de tereddüde düşmeyeceklerdir."

M.Kemal ATATÜRK
 
Üst Alt