#29 Juan Emmanuel Culio - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sabah sabah nereden aklıma geldi bilmiyorum ama o lanet sezonda takıma sahip çıkan , önde pres yapan , mücadele eden birkaç adamdan biriydi . Unuturmuyuz seni ?

12803366.jpg

Arjantin'deki lakabı El Mago yani sihirbaz. Zaten latin ülkelerden Avrupa'ya gelen bir topçuysan lakabın tartışmasız El Mago. Meşin yuvarlağın efendisi.
Anasını satayım kütüğümüz Elazığ değil de Santa Rosa ya da ne bileyim Rio Gallegos falan olsaydı bir El Mago da ben olurdum zamanında. Herkes oluyor nasılsa

skibbe baristan bile katki almisti
hagi gibi bir adama 2 ayi fazla goren GS ekibi bu transferde hainlik aramamalidir
kulio bu GS ekibinde faydali olabilecek yeteneklere haiz bir sporcu idi

Romanya Ligi'nde CFR Cluj forması giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Emmanuel Culio, son yaptığı sözleşme ile Romanya'nın en çok maaş kazanan futbolcusu oldu.

D3NQS51WAAEghvY.jpg

Romanya basınının haberine göre Cluj ile yeni sözleşme imzalayan Culio, yılda 700 bin euro kazanacak ve Romanya’nın en çok maaş alan futbolcusu olacak.

Öte yandan 2011 yılında Galatasaray’ın 2 milyon euroya transfer ettiği Culio’nun sarı kırmızılı takımdan da toplam 4 milyon euro kazandığı hatırlatıldı.

Üst Alt