3/3 Yap Şampiyon Ol ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3/3 Yap Şampiyon Ol !

Geçen sene ki aynı hatta baya yakın bir senaryo oluyor ne olacaksa 3 haftada olacak asıl güzel olan 2/2 yaptıktan sonra şampiyonluk maçı Başakşehir olacak adamlar o kadar heveslenmişlerdi onları yenip ligi bitirirsek harika bir kapanış olur :D

Geçen sene ki aynı hatta baya yakın bir senaryo oluyor ne olacaksa 3 haftada olacak asıl güzel olan 2/2 yaptıktan sonra şampiyonluk maçı Başakşehir olacak adamlar o kadar heveslenmişlerdi onları yenip ligi bitirirsek harika bir kapanış olur :D

Geçen sezon daha zordu ya rakipler puan bırakmıyordu ne yapsak bu sezon Akbil saçıyor paso ama biz de eşlik edince işi bitiremedik ama artık bitti puan saçma işi fişi çekme zamanına geldik.

Geçen sezon daha zordu ya rakipler puan bırakmıyordu ne yapsak bu sezon Akbil saçıyor paso ama biz de eşlik edince işi bitiremedik ama artık bitti puan saçma işi fişi çekme zamanına geldik.

Tam tersi,Başakşehir son 5-6 haftadır saçıyor.Yoksa puan ortalamaları önceki sezondan yüksekti.Bizim de tam tersi, geçen sezon yüksekti bu sezona göre.Fark o yüzden 8 puanları buldu zaten.Başakşehir aşırı tökezledi son 5-6 haftadır,biz potaya girdik böylelikle.

Tam tersi,Başakşehir son 5-6 haftadır saçıyor.Yoksa puan ortalamaları önceki sezondan yüksekti.Bizim de tam tersi, geçen sezon yüksekti bu sezona göre.Fark o yüzden 8 puanları buldu zaten.Başakşehir aşırı tökezledi son 5-6 haftadır,biz potaya girdik böylelikle.

Bizim Konya maçı bana göre ekstraydı ondan saçtık dedim.

Ama ikimizde biliyorduk Akbilin sonlarda batıracağını zaten iyi oynamadan 1 gol atıp üstüne yatarak şampiyon olunmaz hele ki o yaşlı kadroyla.

Şampiyon olacağımız kayıpları yapmalarını bekliyordum ama bu kadar arka arkaya puan kaybedeceklerini beklemiyordum.

Aslında o ana kadar iyi puan topladılar , böyle sonuçlar almaları gerekiyordu çoğu maçları Antreman maçı gibi geçiyordu rakipler ciddi anlamda kasmıyordu ondan maç alıyorlardı her maçlarını 90 dk izleyen biri olarak söylüyorum Bjk , Ts , biz hatta Alanya ve Rize bile bunlardan iyi top oynuyor , at Visca'nın koşu yoluna iş bitsin her maç aynı şeyi yapıp maç alıyorlardı.

Galatasaray finallerin takımıdır sonunda kupa varsa taraftarımızla beraber rakibin üstüne çökeriz... Geçen sene ki şampiyonluk tarihimizle aynı o maçta deplasmandaydık bu maçta iç sahadayız yarın son yılların en iyi tribün performansını bekliyorum özellikle top rakipteyken bambaşka bir seviye olacak teknik heyete, takıma ve tribünlere sonuna kadar inanıyorum o kupayı alacaklar...

Üst Alt