3/3 Yap Şampiyon Ol ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3/3 Yap Şampiyon Ol !

Forum da bir kesim var umutsuzluğa bağlamış durumda sanki gençlerbirliği mağlubiyetinden sonra iplerin bizim elimizde olmadığını mı düşünüyorlar anlayamadım ama ben tamamen iplerin bizim elimizde olduğunu ve artık son sözü bizim söyleyeceğimizi düşünüyorum özellikle harika bir iç saha performansımız var 14 maçta 13 galibiyet 1 beraberlik aldık ve 40 puanımız var, deplasman performans konusunda sıkıntı olabilir ama Alanya yendiğin an bu iş bitecek seviyeye gelecek belki de başakşehir kayseri veya osmanlı deplasmanında puan bırakırsa son 3 haftaya 1 tanede beraberlik hakkımız olacak iş böyle olunca da Malatya maçında şampiyonluğu kutlayabiliriz üst üstte 3 galibiyet demek sadece şampiyonluk yolunda büyük avantaj olacak beşiktaş maçını kazanırsan rakibinin de tüm umutlarını elinden alıyorsun ve ilk 2 dışına itiyorsun. Kısacası ligin şampiyonluk yolu bizden geçiyor ne kadar deplasman fobisi olsa da ne kadar zorlu maçlar olsa da ben teknik ekibe, futbolculara ve herkese inanıyorum.

31. hafta:
Galatasaray 66(2 İç saha + 1 dış saha)
Başakşehir 65
Fenerbahçe 63
Beşiktaş 62

Ümit Özat Bakkal'a tüyoyu verdi.Alanya da kesinlikle tamamen gömülü oynayacaktır.İşin kötüsü Gençlere 1 tane atsak Gençler o golü çıkaracak kapasitede bir takım değildi ama Alanyaya gol atsak bile o maç bitmez kolay kolay.Bu Malatya denen leş oluşumun da taaaaa ............. Adamların işi gücü bizim alehimize çalışmak.Bir tane işimize yarar iş yapmadı lanet oğlu lanetler be.Şunlara 1 düzine atsak yine rahat etmem ben

Yarın önce Hükümetspor'a koyacağız, o havayla Alanya'nın hiç sansı yok, GB maçına benzemez, Terim gerekli şeyleri yapacaktır! İçeride 3.maçta da Şenol'a koyacak hocam! Beşiktaş'ı yere sereceğiz taraftar desteğiyle.

Bitecek bu işkence.

Yarın önce Hükümetspor'a koyacağız, o havayla Alanya'nın hiç sansı yok, GB maçına benzemez, Terim gerekli şeyleri yapacaktır! İçeride 3.maçta da Şenol'a koyacak hocam! Beşiktaş'ı yere sereceğiz taraftar desteğiyle.

Bitecek bu işkence.
Aynen iş bu kadar o yüzden olumsuz havaya gerek yok sinerjiyi yüksek tutmamız lazım her şey elimizde arka arkaya koyup fişi çekip şampiyonluğu kutlayalım

Alanya iç sahada iyi değil.

Kapanmayı beceren bir takım da değiller, malum en zorlandığımız takımlar kapanan takımlar. (Deplasmanlarda)

Ben o maçtan pek korkmuyorum nedense.

sent via GSC

Alanya iç sahada iyi değil.

Kapanmayı beceren bir takım da değiller, malum en zorlandığımız takımlar kapanan takımlar. (Deplasmanlarda)

Ben o maçtan pek korkmuyorum nedense.

sent via GSC
Gençler gibi herkes kapanamaz adamlar 5 stoper 3 dos çıktılar utanmasalar alt yapıdan filan da bizim maça stoper çıkaracaklardı kesinlikle alanya, akhisar, göztepe bu tarz kapanamazlar bir de ankara deplasmanları hem yükseklik olarak hem de zemin olarak genel de kötü oluyor futbolu etkiliyor bunların sahaları ve yükseklik deniz seviyesinde olduğunu düşünürsek zorlamayız gibi görünüyor

O umutsuzların en başında ben geliyorum, Hayırlısı ile şu akşam kazanırsak düşüncelerim bi nebze değişir diyeceğimde malesef alanya maçı sonra değişir o düşüncelelerim. Bugün o kadar önemli bi gün ki biz bugun şampiyonluk maçına çıkıyoruz ya tamam ya devam kazanmaktan başka hiç bir çaremiz yok. Beraberlik bile bizi bitirir.

O umutsuzların en başında ben geliyorum, Hayırlısı ile şu akşam kazanırsak düşüncelerim bi nebze değişir diyeceğimde malesef alanya maçı sonra değişir o düşüncelelerim. Bugün o kadar önemli bi gün ki biz bugun şampiyonluk maçına çıkıyoruz ya tamam ya devam kazanmaktan başka hiç bir çaremiz yok. Beraberlik bile bizi bitirir.
Fatih terim Kadıköy'den bu takımla Aslanlar gibi çıktıysa evimizde rahat çıkar. Ha başımızda Tudor olsaydı berbere biterdi yada yenilirdik

Hükümet + şenör ve kargaları + okansız ve camiası + erol bulut denen dürzü ve leş takımı + tamer tuna ve dem baba

Şaka maka hamsiler hariç ki onları 2 hafta önce yendik zaten kalan 6 maçtan 5 i leş camialara karşı birine vursak hepsinden ses çıkacak sırasıyla koyacan kendilerine gelemiyecekler.

Basakin osmanliyi yenemeyeceğini düşünüyorum. Bjk maçında beraberlik yetebilir. Inş başak bizden önce oynar.

Üst Alt