3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Cevap: 3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Onun zamanı malesef sabit kalmış, kongre üyesi sayın beyefendi sizi iyi amaçlar uğrun da görmek dileğiyle

Oldumu simdi,hangisine gitsem acaba?kimseyi kirmak istemem.

Galatasaray dernegi büyük bir yer mi ki? Kac kisi aliyor ki o dernek? Yaniltmasin sonra :) Aksam aksam moralimiz bozulur bide.

Galatasaray dernegi büyük bir yer mi ki? Kac kisi aliyor ki o dernek? Yaniltmasin sonra :) Aksam aksam moralimiz bozulur bide.

Ya ne farkeder , nufusa takilmayin , ornek bizim evin 3 mevcudu fenerbahcede oturdugumuz icin bu aksam T.Kiranin toplantisindayiz , zira kalamis tesislerinde onunki. Gecen h sonu da Helvaci kahvalti verdi ondaydik.

Secim ofisini de katarsak son 10 gunde 12 inci organizasyon oluyor bu. Abartisiz 5 kg aldim.

Ya ne farkeder , nufusa takilmayin , ornek bizim evin 3 mevcudu fenerbahcede oturdugumuz icin bu aksam T.Kiranin toplantisindayiz , zira kalamis tesislerinde onunki. Gecen h sonu da Helvaci kahvalti verdi ondaydik.

Secim ofisini de katarsak son 10 gunde 12 inci organizasyon oluyor bu. Abartisiz 5 kg aldim.

Afiyet olsun, kongre üyesimisin?

Yes. 2004 ten beri. 3 sene sonra baskan adayligini koyariz artik. Yemekler ickiler artik resmen mideden tasti 1 haftadir. Baskan adaylari her secim oncesi resmen kotuluk ediyorlar uyelere. Millet adada bos havuza inmeye calisiyordu gecen gun. Tekneye binerken dusme tehlikesi gecirenler de cabasi. Benim durum daha fena , icmiyorum ama oyle cok yiyorum ki sarhosluk 1 aksam ,siskoluk 1 sene baki kaliyor. Havalar isinirsa bu kilolari artik adada havuzda ya da kalamista denizde vermek lazim. Uyelik basvurularinizi yapin en kisa surede. Klube sahip cikmanin hem de imkanlarindan yararlanmanin en pratik yolu

Genel görüs nedir, bir elektrik alabildinmi?

Kimin secilebilcegine dair.

Turgay kıran "Bizim organizasyonlarımızdaki katılım sayısı her şeyi ortaya koyuyor. Kuruçeşme’deki davetimize gelen 2500 tane genel kurul üyesi var. Aynı şekilde 1700 -1800 tane genel kurul üyesi de Cuma günü Kalamış’taki tesislerimizdeki davetimize geleceğini bildirdi. Biz ivme kazandı. Çok ciddi bir ivme kazandık. Galatasaray, beyaz sayfa açmak için bu koşulları bize doğru yöneltmekte. Bundan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Bu adamada baya kisi gelmis yalniz.

Kalabalığın nedeni anlaşılıyor, Sinan bey size tavsiyem az yemeniz

Turgay kıran "Bizim organizasyonlarımızdaki katılım sayısı her şeyi ortaya koyuyor. Kuruçeşme’deki davetimize gelen 2500 tane genel kurul üyesi var. Aynı şekilde 1700 -1800 tane genel kurul üyesi de Cuma günü Kalamış’taki tesislerimizdeki davetimize geleceğini bildirdi. Biz ivme kazandı. Çok ciddi bir ivme kazandık. Galatasaray, beyaz sayfa açmak için bu koşulları bize doğru yöneltmekte. Bundan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Bu adamada baya kisi gelmis yalniz.

eger dedigi rakamlar dogru ise secimi kazanir.

Genel görüs nedir, bir elektrik alabildinmi?

Kimin secilebilcegine dair.

Aysal alir. Ama secimlerde beklenmedik oy Kirana kayabilir. Eger son dakika aday olmayip biraz ciddi yaklassa idi 50% 50% derdim Kiran icin. Arkasinda liseli kesimden bir miktar oy var , ayrica Helvaci ve Aysala (Aslinda Inan Kirac mantigina) karsi oldugunu deklare edenlerin oyundan da pay alacaktir.

Ek olarak katilim dusuk olursa katilan uyelerin cogunun Polati destekleyenler oldugu dusunulerek surpriz imkani olabilir diye dusunenler var.

Aysal alir. Ama secimlerde beklenmedik oy Kirana kayabilir. Eger son dakika aday olmayip biraz ciddi yaklassa idi 50% 50% derdim Kiran icin. Arkasinda liseli kesimden bir miktar oy var , ayrica Helvaci ve Aysala (Aslinda Inan Kirac mantigina) karsi oldugunu deklare edenlerin oyundan da pay alacaktir.

Ek olarak katilim dusuk olursa katilan uyelerin cogunun Polati destekleyenler oldugu dusunulerek surpriz imkani olabilir diye dusunenler var.

Bende böyle düsünüyorum.

Allah yardimcimiz olsun, Aysal alacak insallah.

aysal in yemege 1500 kisi gelmisti,kiran in 2500.

turgay kiran korkutmaya basliyor beni.

uyelerin 65% i gencmis,genclerin baskan adayi da turgay kiran,ondan dolayi alacagi oy sayisi fazla olabilirmis.

Bunlar yarin dusunulur , simdi yemek zamani. Cadir kurmuslar kalamisa , yine acik bufenin dibine vurulacaginin resmidir bu. Baskan adayi daha cok cikmali boyle guzide bir klupte. Ve daha cok tanitim toplantisi olmali.

Sözkonusu Galatasaray. Eger üyeler birbirleriyle sey yaristiracaksa yaziklar olsun derim. Galatasaray´in hemen simdi cok iddiali kisilere, büyük bir heyecana ihtiyaci var. Eger üyeler birilerine ders vermek icin oy atacaksa onlarin Galatasaray sevgisinden süphe ederim. Helvaci ya da Kiran secilecek olursa, Galatasaray cok sey kaybeder benden söylemesi. Taraftarin morali ilk günden yerle bir olacak, gücsüz bir yönetim gelecegimizle oynayacak ve olan sadece Galatasaray´a olacak.

Eger Polat´in öyle aman aman bir gücü olsaydi ibra olurdu zaten. Polat´in destekcileri filan etki etmez diye düsünüyorum secime. Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Celal Gürcan, Refik Arkan, Abdürrahim Albayrak, Semih Haznedaroglu gibi kisilerin sevenleri bi hayli fazladir diye düsünüyorum ve onlari yalniz birakmayacaklardir.

Sözkonusu Galatasaray. Eger üyeler birbirleriyle sey yaristiracaksa yaziklar olsun derim. Galatasaray´in hemen simdi cok iddiali kisilere, büyük bir heyecana ihtiyaci var. Eger üyeler birilerine ders vermek icin oy atacaksa onlarin Galatasaray sevgisinden süphe ederim. Helvaci ya da Kiran secilecek olursa, Galatasaray cok sey kaybeder benden söylemesi. Taraftarin morali ilk günden yerle bir olacak, gücsüz bir yönetim gelecegimizle oynayacak ve olan sadece Galatasaray´a olacak.

Eger Polat´in öyle aman aman bir gücü olsaydi ibra olurdu zaten. Polat´in destekcileri filan etki etmez diye düsünüyorum secime. Ali Dürüst, Adnan Öztürk, Celal Gürcan, Refik Arkan, Abdürrahim Albayrak, Semih Haznedaroglu gibi kisilerin sevenleri bi hayli fazladir diye düsünüyorum ve onlari yalniz birakmayacaklardir.

Daha adadaki koktelyde cok kisi "aysal secilir secilmesine de karsitlari ilk mali kongrede bos durmayacak , rovans pesinde olacaklardir" diyordu. Uyelerin bir cogu intikam ficilarini dolduruyorlar simdilerde.

bu geceki davetlerden kimin baskan olacagini cikarabiliriz aslinda.

oyunu unal aysal a verecek olan kisi turgay kiran in veya helvaci nin yemegine gidecek hali yok,bu diger adaylar icinde gecerli.

katilimin yuksek oldugu davet kimin olursa o olur baskan buyuk ihtimalle.

turgay kiran 1700-1800 kisinin kendi davetine gelecegini soyluyor.

eger dogruysa unal aysal ve turgay kiran arasinda kafa kafaya bir yaris olur.

Daha adadaki koktelyde cok kisi "aysal secilir secilmesine de karsitlari ilk mali kongrede bos durmayacak , rovans pesinde olacaklardir" diyordu. Uyelerin bir cogu intikam ficilarini dolduruyorlar simdilerde.

Adnan Polat Galatasaray´i darmadagin etti, böldü gitti desene. Yazik ya. Gerci hersey basariya bakar. Saydigim isimlerin camia icerisinde seveni daha cok. Sen daha iyi bilirsin gerci. Dedigim gibi, Adnan Polat´in öyle birseye etki edecek gücü olsaydi, ibra olurdu zaten.

Üst Alt