3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Cevap: 3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Adnan Polat Galatasaray´i darmadagin etti, böldü gitti desene. Yazik ya. Gerci hersey basariya bakar. Saydigim isimlerin camia icerisinde seveni daha cok. Sen daha iyi bilirsin gerci. Dedigim gibi, Adnan Polat´in öyle birseye etki edecek gücü olsaydi, ibra olurdu zaten.

adnan polatin gucu felan yok ya.

onun tek gucu var oda yigit sardan dan dolayi basin.

Duruma bak ya, kongre üyeleri menü peşinde...!

bu geceki davetlerden kimin baskan olacagini cikarabiliriz aslinda.

oyunu unal aysal a verecek olan kisi turgay kiran in veya helvaci nin yemegine gidecek hali yok,bu diger adaylar icinde gecerli.

katilimin yuksek oldugu davet kimin olursa o olur baskan buyuk ihtimalle.

turgay kiran 1700-1800 kisinin kendi davetine gelecegini soyluyor.

eger dogruysa unal aysal ve turgay kiran arasinda kafa kafaya bir yaris olur.

Durumu pek yakinen bilmediginiz icin boyle dusunmeniz normal. GS toplantilarinda uyeler gidecekleri organizasyonu secerken hangi baskan adayi konusacak diye kriter koymazlar , organizasyonun yerine yani cografyasina ve de menusune bakarlar

Biri cay kahve verse oteki yemek , kimse cay kahveye gitmez. Dolayisiyla herkes hangi tesis ya da otel vs nerede yapilacaksa , kendine yakin olana gider. Eger gun icinde tek bir aday yapiyosa bunu hangi aday olduguna bakmadan ona gider. Bu yuzden bu katilim rakamlarina takilmayin. Zaten gidenler hep ayni kisiler , saniyo musunuz ki farkli seyler anlatiyor baskanlar .

Durumu pek yakinen bilmediginiz icin boyle dusunmeniz normal. GS toplantilarinda uyeler gidecekleri organizasyonu secerken hangi baskan adayi konusacak diye kriter koymazlar , organizasyonun yerine yani cografyasina ve de menusune bakarlar

Biri cay kahve verse oteki yemek , kimse cay kahveye gitmez. Dolayisiyla herkes hangi tesis ya da otel vs nerede yapilacaksa , kendine yakin olana gider. Eger gun icinde tek bir aday yapiyosa bunu hangi aday olduguna bakmadan ona gider. Bu yuzden bu katilim rakamlarina takilmayin. Zaten gidenler hep ayni kisiler , saniyo musunuz ki farkli seyler anlatiyor baskanlar .

ozaman uyelerin hepsi dansöz.

böyle sacma sey mi olur,adam gitsin karnini doyursun bir gun sonra kusura bakma seni iyi kullandik oyumu diger adaya veriyorum.

Koca koca adamlar, zengin adamlar menüye mi bakiyor ? :D Inanmadigimdan degil :) Türk milleti iste :D Lan bi dügüne gidelim de tavuk yiyelim misali :D

ozaman uyelerin hepsi dansöz.

böyle sacma sey mi olur,adam gitsin karnini doyursun bir gun sonra kusura bakma seni iyi kullandik oyumu diger adaya veriyorum.

Dansoz demeyelim ama gerisi dogru. Kimsenin kimseyi kullandigi yok da 3 adayin toplantilarina katilimlarin sayilarini toplasaniz zaten uye sayisini gecer ,dolayisiyla hepsine gidenler ayni insanlar. Ayni saatte veya ayni gunde ise , hangisi yakinsa ona. Sabah biri kahvalti , ogleyin biri brunch ,aksam biri kokteyl yapsa , ayni uye 3 organizasyona da gider.

Acikcasi utanilacak bi durum, sirf yemek var diye gidiliyor demek ki. Ben oy verecegim aday'a giderim, gerekirse yemek dahi yemem ama onu destekledigimi gosteririm.

Yazik, kos koca camia ne hallere dustu saka gibi.

Acikcasi utanilacak bi durum, sirf yemek var diye gidiliyor demek ki. Ben oy verecegim aday'a giderim, gerekirse yemek dahi yemem ama onu destekledigimi gosteririm.

Yazik, kos koca camia ne hallere dustu saka gibi.

Bu is her klupte boyledir ama demiroren ve aziz biraz diktatorya kurdugundan baska aday cikmiyor. Bizde her secim oncesi bunlar oldugu gibi zaman zaman bilmem ne sporcular dernegi , yok o vakfi bu bilmem nesi diye senede 10-15 kere bedava yemek olayi olur.

Yemek demek de haksizlik olur bunlara , ziyafet dense daha mantikli , icki zaten limitsiz , hem de oyle sofra sarabi filan degil , viskiler hatta bazen likorler.

Abicim Turgay Kiran "Hagi benim evimde bana cok yalvardi, kiramadim, Polat´a onu alsin diye baski yaptim" diyen bir adam ya :) Gercekten yanariz. Dün kendisi söyledi valla utanmadan :)

artık kapatın şu yemek olayını daral geldi

Yemek demek de haksizlik olur bunlara , ziyafet dense daha mantikli , icki zaten limitsiz , hem de oyle sofra sarabi filan degil , viskiler hatta bazen likorler.

Biz arkadaşlarla her cuma yapıyoruz böyle bir olay.Üyeleri toplayın da bana gelin bir akşam da.

Bir sonraki seçimde adayım beyler. :asd:

Sarhos sarhos oy kullanmaya gitmezler umarim.

Sinan (Bilgin) abi, burda bi uye 6988 uyenin aidattini yatirdigini soylemisti.

Bu dogru mu? Bir bilgin vardir herhalde?

Biraz da ortam pesinde olma meraki da var. Kalamis ozellikle , h sonlari gunes varsa ekstrem bir cazibesi oluyor. Eskiden bu is yine olurdu ama cogu insan riyakardi , toplantilari dinleme amaci gudermis gibi davranirdi ,simdilerde herkes artik cok aleni yaptigi icin inkar etmiyorlar. Unal aysal in adadaki konusmasinda insanlarin bi turlu susmamasindan sikayet ettigi bakisi hatirlarsiniz , onun sebebi konusma sonrasi yemek dagitimi baslayacakti , ve konusma esnasinda yemekler salona getirildi , tabi konusma dinleme bi kenara birakilarak yemek kuyrugunda on plana gecme telasi basladi. Daha cok icmeye gelenler ise coktan acik havaya cikip bogaza karsi yellenmeye baslamisti bile.

Sarhos sarhos oy kullanmaya gitmezler umarim.

O pek olmuyor erken saat oldugu icin kongre , ancak kongre sonrasi fikstir cicek pasaji. Bir ara cicek pasajinda baskan adaylarinin ortak mekan kiralama ve uyeleri davet etme gibi aliskanligi vardi , onun kalkmasi hic iyi olmadi acikcasi .

Turgay Kiran: "Ve dünyanin en büyük yildizi Amalfitano Galatasaray´da" :D

Digerlerini silmistim ama bu tip mesajlar geliyor cep telefonuna boyuna.

img0804.png

Üst Alt