3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

fft1mm1430548.jpg

Yeni başkanın belirleneceği seçime bir gün kala, bu onura erişmek için gece gündüz çalışan adaylar, camiayla son kez bir araya gelecek. Aysal, Helvacı ve Kıran, bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Aysal, Dernek’te

Başkan olması halinde, Galatasaray’ı hem sportif hem de ekonomik açıdan bir dünya kulübüne dönüştüreceğini belirten Ünal Aysal, oylarına talip olduğu kongre üyeleriyle akşam 19.30’da bir araya gelecek. Galatasaraylılar Derneği’nde düzenlenecek kokteylde, Aysal geleceğe yönelik projelerini bir kez daha Sarı-Kırmızılı camiayla paylaşacak. Aysal, başkan olamasa da seçilecek olan isime maddi manevi her türlü desteği vereceğini belirtiyor.

Helvacı, Sheraton’da

“Biz bir aileyiz” sloganıyla yola çıkan Mehmet Helvacı da aynı saatlerde Galatasaraylılar’la beraber olacak. Maslak Sheraton Otel’de gerçekleşecek kokteylde, üyelere seslenecek olan Helvacı, hedeflerini bir kez daha tekrarlayacak. Uzun yıllardır yönetici olarak kulüpte görev alan Helvacı, başkan olması halinde özellikle futbolda başarı vaadediyor.

Kıran, Kalamış’ta

Saat 19.30’da kongre üyelerine kokteyl verecek bir başka isim de Turgay Kıran. Kıran’ın, yarınki Genel Kurul öncesinde, üyelerle özellikle futbol şubesiyle alakalı görüşlerini paylaşması bekleniyor. Bilindiği gibi, Fransa Ligi’nde forma giyen birçok futbolcuyla irtibat halinde olduklarını belirten Kıran, bu açıklamasıyla dikkatleri çekmişti.

Fanatik

Cevap: 3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Katılım sartlarına göre kimin daveti daha fazla ilgi görürse yeni baskanımız o olur.

Keşke Galatasaray 'a yakışan bir şekilde üç aday aynı yerde verebilseydi

Onceki davetlerde bile belli olmustu, yine Aysal'a en az 1,2 bin kisi gider.

Kiran'a bile daha cok gidenler olacaktir, Helvaci ciddigi bi yara alacak sandiklarda. Adam 1. olacagim saniyor, birakin 2. olmayi, sonuncu oldugunda nasil bi yuz ifadesine sahip olacak, bu sefer kimlere camur atacak cok merak ediyorum.

Onceki davetlerde bile belli olmustu, yine Aysal'a en az 1,2 bin kisi gider.

Kiran'a bile daha cok gidenler olacaktir, Helvaci ciddigi bi yara alacak sandiklarda. Adam 1. olacagim saniyor, birakin 2. olmayi, sonuncu oldugunda nasil bi yuz ifadesine sahip olacak, bu sefer kimlere camur atacak cok merak ediyorum.

Kendi arkadaslarını satan adama kim oy versin..

Helvacıda Biliyor seçilemeyeceğini İyi Reklam Yaptı İşte :asd:

Keşke Galatasaray 'a yakışan bir şekilde üç aday aynı yerde verebilseydi

Boyle luzumsuz yorumlar yapmanin luzumu yok. Burada bir rekabet var, oldu olacak kim secilirse centilmenlik yapip kaybeden baskan adaylarina yonetimde gorev versin. Anlamsiz anlamsiz konusuyosunuz. Haberde ne diyor , herkes planlarini projelerini aciklayacak diyor. Kilicdaroglu Bahceli ve Erdogan da mitingleri artik beraber yapsinlar isterseniz.

Boyle luzumsuz yorumlar yapmanin luzumu yok. Burada bir rekabet var, oldu olacak kim secilirse centilmenlik yapip kaybeden baskan adaylarina yonetimde gorev versin. Anlamsiz anlamsiz konusuyosunuz. Haberde ne diyor , herkes planlarini projelerini aciklayacak diyor. Kilicdaroglu Bahceli ve Erdogan da mitingleri artik beraber yapsinlar isterseniz.

Hic gulesim yoktu Sinan abi, Allah seni de guldursun :D

Siyaset ile bunu aynı şekilde örneklemen nasıl bir beyin yapısında olduğunu açıkca gösteriyor zaten. Göreceli kavramlar da kendi fikrinin doğru olduğu savunurcasına konuşman çemberinin açısını gösteriyor. Burası Galatasaray spor kulübü siyaset erkanı değil. Demek istediğim nacizane fikrimi de anlayamayıp konuşman zaten çok ayrı bir olay, üç aday çıkıp ayrı ayrı projelerini bütün Galatasaray camiasına anlatsa ve bütün kongre üyeleri orada adayların fikirlerini aynı ortamda duyup doğru olana karar verse daha mı kötü olurdu yani. Yandaşçı olmaktansa doğrucu olma yöntemi daha mantıklı ( gene söylüyorum bu benim fikrim beğenilir beğenilmez ama yargılanamaz ). Yaz-hurma-cahil-cam kesiği ;)

Senin fikrin fikir bile degil. Konusulmasi dillendirilmesi bile luzumsuz olan bir sey. Yanlis , kasti , zararli filan demiyorum , daha otesi , luzumsuz. Cunku forumlarda bu isler moda oldu artik ,olmayacak seyleri konusmak bir ileri dusunceymis gibi servis ediliyor. Siyaset sadece ulke sathinda mi olur ? Bu 3 baskan adayi arasinda siyaset yok mu simdi ? Bu da G.Saray'in siyaseti. Birlik beraberlik diye diye artik tek basliliga teslim olmak istiyoruz heralde. G.Saray camiasina hepsi kendi fikirlerini zaten gunden gune sunuyor. Dun Buyuk klupte 3 baskan adayi bir vesile ile bir araya geldiler ve o gostermelik laflari ettiler zaten "kazanan GS olacak" , "kim secilirse tum camianin baskanidir" gibi kliseler yine eksik kalmadi.

Ayrica aciklanan projeler arasinda karar verilir mi ? Boyle mantiksiz bisi olabilir mi ? Zaten hepsi G.Saray'a faydali seyler. Merak ettim sen kongre uyesi misin bu arada ?

ha pardon sen şu her defasında kongre üyesi olduğunu söyleyensin ( göstermelik namaz kılan tiplerden farkı olmayan) . aaa çok büyük yanlış yaptım sen iyisini biliyorsun ;)

Senin fikrin fikir bile degil. Konusulmasi dillendirilmesi bile luzumsuz olan bir sey. Yanlis , kasti , zararli filan demiyorum , daha otesi , luzumsuz. Cunku forumlarda bu isler moda oldu artik ,olmayacak seyleri konusmak bir ileri dusunceymis gibi servis ediliyor. Siyaset sadece ulke sathinda mi olur ? Bu 3 baskan adayi arasinda siyaset yok mu simdi ? Bu da G.Saray'in siyaseti. Birlik beraberlik diye diye artik tek basliliga teslim olmak istiyoruz heralde. G.Saray camiasina hepsi kendi fikirlerini zaten gunden gune sunuyor. Dun Buyuk klupte 3 baskan adayi bir vesile ile bir araya geldiler ve o gostermelik laflari ettiler zaten "kazanan GS olacak" , "kim secilirse tum camianin baskanidir" gibi kliseler yine eksik kalmadi.

Ayrica aciklanan projeler arasinda karar verilir mi ? Boyle mantiksiz bisi olabilir mi ? Zaten hepsi G.Saray'a faydali seyler. Merak ettim sen kongre uyesi misin bu arada ?

Bunun dışın da ne için başkan seçiliyor. Kısas nedir ? ya senin zihniyetinde ki insanlardan kurtulması lazım bu kulübün, isimlerin değil projelerin, doğru akımın yanında olman dilegiyle

Ayrica aciklanan projeler arasinda karar verilir mi ? Boyle mantiksiz bisi olabilir mi ?

Kıran belediye otobüsüyle, Helvacı seçim otobüsüyle, Aysal reis de Işık hızından bile hızlı olan Jet Uçağı'yla gitsin davetlere :D

Projeler arasinda karar verilmez diyorum. Cunku icerikleri farkli da olsa kimse 3 baskan adayinin beraberce bulundugu bir yerde "bu proje daha iyi seninki kotu" demez diyemez .. Secimin ve kurum siyasetinin disinda oneriler getiriyorsun , olmayacak seyler oldugunu soyleyince de tepki veriyorsun. Diger bir konu da bu tip "beraberce organizasyonlar" her zaman guclunun dezavantajina olur ,cunku sosyal algi butun 3 baskan adayini ayni gormeye yaklasir cokca ve faydali projeleri dinledikce. Bu yuzden bu alginin kendi uzerlerinden baskalarina goc etmesini kimse istemez. Bu konuyu toplum psikolojisi olarak incelemen solediklerimi anlaman yonunden iyi olur. Neticede ayni amac ugruna ama iclerinden tek bir tanesinin sonuca ulasacagi bir ortamda paylasim olmaz, ne zaman olur ,ancak secim sonrasinda kaybeden aday ya da adaylarin komplekslerini bir kenara birakip mevcut projelerini secilen baskanin hizmetine sunmasi ile olur.

Diger yandan beni sorguluyosun da , benim bir terazim yok. Bana faydasiz diyorsun. Herkes zamani , maddi olanaklari olcusunde faydali olabilir. Ben bu klupte 5 sene sutopu oynadim , ki senelerce sampiyonlugu birakmayan bir bransimiza karinca kararinca katkim olmustur. Ayrica 99 dan beridir de kombine biletim vardir , dogrudur maclarda bagirma cagirmam yoktur ama maddi olarak destegimi yaparim. Son mali kongre haric kongrelere katildim uyeligim boyunca , yani idari anlamda da katkimi veriyorum. Elimizden geldigince forumlarda yazi da yaziyoruz . O cok kendi ile boburlenen uA forumundan bu yuzden attilar beni. Problem degil , o konulari da secimden sonra acacagiz elbette. Polat'in her konusmasinda uA demesinin , uA nin da her aciklamasinda Polat Polat demesinin sebeplerini ogrenecek herkes. (Bunlari soylerken dolabimda uA montu oldugunu , o forumda da cok degerli kisiler oldugunu belirtmeden gecmiyim)

Bu sebeple evet uyeligin imkanlarindan sonuna kadar faydalaniyorum , adasindan kalamisina , secim ofislerinden kongre ikramlarina dek. Ama katkiniz yok , akimlar makimlar diye bana yol yapilmasini gerektirmez. Allaha sukur sporcu olarak da , uye olarak da taraftar olarak da gorevimizi elimizden geldiginde yapiyoruz.

Seni de tanimam etmem , ama soledigin demin de acikladigim gibi , faydali faydasiz tartismasina girmiyorum , ancak uygulanabilir degil. Is olsun diye yazilmis bir sey ,kastettigim buydu.

Kıran belediye otobüsüyle, Helvacı seçim otobüsüyle, Aysal reis de Işık hızından bile hızlı olan Jet Uçağı'yla gitsin davetlere :D

Oyle yapmasin bence cunku isik hizindan hizli ilerlerse malumunuzdur ki beklemedigi zaman diliminde kendini bulabilir , sesten hizli ilerlese yeterli olur , arkadaki gereksiz konusmalari duymadan uzaklasir.

Üst Alt