#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hoca kaç yıl hasan şaş barzosunu klübede tuttun sana birşey katmadı

en azından bülent kaptan hakediyor şans ver yardımcı olsun sana. bırak şu klübedeki pembe g.tlüleri

bomboş char

iyi gs'li olabilir futbolculuğu iyiydi ama teknik ekibimize yakışmıyor

Hasan ile Bülent arasindaki baglantiyi anlayamadim. Fenere basi girene laf sokmadan da Bülent´i istedigini belirtebilirsin, o yüzden merak ettim aceba arkasinda farkli bir hikaye varmiydi diye.

Bülent´in Fatih Terim´e kirginligi var. Zaten burada anlatilmistir mesele. Birlikte calismalari ikansiz degil ama zor.

Müthiş bir karakter, müthiş bir aidiyet.Keşke onun etkin olduğu yıllarda da izleyebilseydim.
Harika (!) teknik ekibimizde geçen sene futbolu bırakan Selçuk İnan bile varken neden kaptanımız yok anlamıyorum ya.Değerlerimize böyle mi sahip çıkıyoruz??

değerlerimiz hocalık kariyerlerine mesut bakkalın yardımcısı olarak başlayıp ilk fırsatta bize attıkları golü şamp olmuş gibi kutlamıştı renktaş hanım. ayrıyetten kariyerinde baş tdlik yapabilecek seviyede ve harika ft hocamızın bu seferki çile çektirme seansının çoğunluğunda süper ligde takım çalıştırmakta idi. o yüzden bize yardımcı olarak gelme için bir sebebi yoktur

Üst Alt