#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Balik hafizali olmayalim beyler

Kendisi buyuk kaptan bulent korkmaz’dir furbolculuk döneminde efsanedir ama bizdeki teknik direktorluk kariyeri cok kötüydü Bana göre

Özelikle oyuncu degiskligi konusunda rezalet bir hocaydi,aklimda deplasman da oynadigimiz trabzonspor maci var 1-2 önde oldugumuz ve son dakika da yedigimiz gol ile berabere kaldigimiz Mac

O macta sacma sapan degisiklikler yapmisti ve sampiyonluk yarisina havlu atmistik

3 gun sonra da UEFA’dan elendik ve sezonu kapattik

E çok normal. Adamın ilk tecrübesiydik td olarak. Aradan 10 yıl geçti geliştirdi kendini. Bu zihniyet yüzünden insan kaybediyoruz zaten. Gelişmek kelimesi lügatımızda yok.

Balik hafizali olmayalim beyler

Kendisi buyuk kaptan bulent korkmaz’dir furbolculuk döneminde efsanedir ama bizdeki teknik direktorluk kariyeri cok kötüydü Bana göre

Özelikle oyuncu degiskligi konusunda rezalet bir hocaydi,aklimda deplasman da oynadigimiz trabzonspor maci var 1-2 önde oldugumuz ve son dakika da yedigimiz gol ile berabere kaldigimiz Mac

O macta sacma sapan degisiklikler yapmisti ve sampiyonluk yarisina havlu atmistik

3 gun sonra da UEFA’dan elendik ve sezonu kapattik
haklısın reis fakat çok tecrübesiz olduğu ve bizimde baya istikrarsız bi dönemde olduğumuz zamanlardı.
ileride kötü günlerde kurtarıcı olarak gelecek isimlerden. umarım pek çok şeyi değişmiş olarak gelir. hocadan sonra bu tür yönetim anlayışları devam ederse baya bi zorluk çekeceğiz gibi o yüzden bülent korkmaz gibi isimler gerekli

Son düzenleme:
bkorkmaz2.jpg

Aynen Fatih Terim'in yanındakilerden en azından birinden kurtulup kaptanı getirsek çok güzel olur. En azından Fatih Terim olmadan da öyle böyle 10 küsur yıldır kendisine ekmek kapısı bulabilen yetkinlikte bir teknik adam. Hiçbir şey yapmıyorsa hocanın bitmek bilmez cezalarında başımızda gerçeğinden bir teknik direktör var deriz.

Hasan ve Ümit yerine hoca niye Bülent Kaptanı yanına almadı yıllardır acaba.

Diğer ikiliyi ne kadar sevsem de fedailikten öteye gidecek kapasiteye sahip değiller maalesef.

sent via GSC

Neden teknik direktörlükten yardımcı hocalığa gelsin. Kendine saygısı olan biri bunu kabul etmez. Bülent hocada etmez ilerde tek başına gelecektir yine.

Üst Alt