#3 Cristiano Marques Gomes - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Cristiano Marques Gomes

# Cristiano Marques Gomes

Haydaaa. O kadar istedim acın acın ilk yorumlardan birini yazıyim diye ben yokken acmışsiniz.

Cok teesuf ederim :)

Hayirli olsun, yararlı olur inşallah, ben Cris'e güveniyorum.

İnşallah hepimize kocaman kapak atacak.

Cevap: # Cristiano Marques Gomes

35 Yasindaki bir adam neyimizi sasirtacakmis acaba. Bu adamla olmayacagi cok net belli. Yine de hayirli olsun demek gerekir.

Öncelikle hem bizim hemde kendisi için hayırlısı olsun

bence yanlış transfer, umalım ki bizleri mahçup etsin...

yanlız bi patlama yaparsa seneye de bizde kalır:D25 maç oynarsa otomatikman 1 sene daha kadroda inşallah iyi oynar ama çok sakat bi madde 25 maç:)

gerçek aslanmı o

adam Aslan yaaa :tiphat:

largeuploa.jpg

Tekrar hosgeldin reis basarilar :)

geçen seneki lyon-real madrid maçını bir izlemek lazım bakalım nasıl oynamış öyle tempolu bir takım karşısında, ne kadar zorlanmış bakmak lazım

Kafa toplarında çok etkili.

Fiziği sayesindede top geçirmiyo kolay kolay.

En az Ujfa kadar etkisi olacaktır.

Toure, Kjaer gibi isimlerden sonra gelmesi benim için büyük hayal kırıklığı oldu ama umarım ben ve benim gibi düşünenleri mahçup eder. Hoşgeldin Cris. :ka19:

Transferin son gününde benim için çok büyük bir hayal kırıklığı olsa da hayırlı olsun. Umarım başarılı olur :yenieek:

Toure, Kjaer gibi isimlerden sonra gelmesi benim için büyük hayal kırıklığı oldu ama umarım ben ve benim gibi düşünenleri mahçup eder. Hoşgeldin Cris. :ka19:

Kesinlikle herkes hayal kırıklığına uğradı ama yinede ona güvenmeliyiz inşallah çok iyi oynar ve hepimizi utandırır.

geçen seneki lyon-real madrid maçını bir izlemek lazım bakalım nasıl oynamış öyle tempolu bir takım karşısında, ne kadar zorlanmış bakmak lazım

[video]https://www.videositesi.net/sinema-tv-video/real-madrid-olympique-lyon-3-0-full-highlights-hq[/video]

Burda maçın gollerinin kısa bir özetini buldum, ama buna göre değerlendirmekte çok doğru değil tabii...

Üst Alt