#3 Felipe Melo - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Holigan falan değilim hatta aşırı fanatik bile değilim. Son derece sakin bir Galatasaraylıyım ama Melo'ya bu konuda kin kusanların alayının ağzından küfür eksik olmuyor.

Sanırsın kendileri tertemiz,pür-pak insanlar da Melo bir şey diyice "ya sen nasıl dersin" falan diyorlar. Bu ülkenin kurucusuna ne küfürler edildi bir şey olmadı be.. Ne diyorsunuz siz.

Fb,Gs,Bjk... Bu kadar önemli mi yani? Sosyal medyada salak salak haştag açmışlar birde. Baktım hastage alayında küfür var. Samimiyet eksik işte.

Abi şu takımlara gereğinden büyük anlamlar yüklemeyi bırakalım.Hiçbir takım ahlak timsali değil.Yok Galatasaray'da karakterli olan oynarmış bize yakışmazmış vb. vb.Her fırsatta 1996-2000 diyoruz mesela,Arif Erdem habire kendini yere atmıyor muydu mesela?Bunu ben karaktersizlik değil,futbolun doğası olarak yorumluyorum.Hakem dikkat etsin,versin aldatmadan sarıyı.Hakeme penaltıyı yedirebiliyorsa,o hakemin sorunu.Bunlar falan futbolun içinde olan şeyler.Futbolun doğasına zaten aykırı gereğinden fazla tevazu.Mücadeleci ruh,agresiflik kazanıyor genelde.

bunu sen mi diyorsun renktaş

Sana benziyor ustat

Maç içerisinde oyunu ateşlemek adına karşı tarafı tahrik edebilirsin. Ama yıllar sonra alakasız bir şekilde rakibe küfür etmenin mantığını anlamıyorum.

Östersunds maçıydı sanırım. O maçı canlı izlerken küfür falan ediyordu. Normal. Ama durup dururken ana avrat sövmek yakışıksız. Avrupa’da futbolcuları yakından takip edenler söylesin. Böylesi var mı?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abi şu takımlara gereğinden büyük anlamlar yüklemeyi bırakalım.Hiçbir takım ahlak timsali değil.Yok Galatasaray'da karakterli olan oynarmış bize yakışmazmış vb. vb.Her fırsatta 1996-2000 diyoruz mesela,Arif Erdem habire kendini yere atmıyor muydu mesela?Bunu ben karaktersizlik değil,futbolun doğası olarak yorumluyorum.Hakem dikkat etsin,versin aldatmadan sarıyı.Hakeme penaltıyı yedirebiliyorsa,o hakemin sorunu.Bunlar falan futbolun içinde olan şeyler.Futbolun doğasına zaten aykırı gereğinden fazla tevazu.Mücadeleci ruh,agresiflik kazanıyor genelde.

hay yaşa. Kulüplere siyasi parti gibi ideoloji yüklemeye çalışıyor herkes. Beşiktaş'ta özellikle çok var bu. Şeref,Hak falan filan. Bütün takımlar kötü işlere bulaşmıştır, özellikle endüstriyel futbolla bu iyice arttı.

Futbolun doğasında rekabet var. Rekabetin olduğu yerde hak,şeref geçmez.

hay yaşa. Kulüplere siyasi parti gibi ideoloji yüklemeye çalışıyor herkes. Beşiktaş'ta özellikle çok var bu. Şeref,Hak falan filan. Bütün takımlar kötü işlere bulaşmıştır, özellikle endüstriyel futbolla bu iyice arttı.

Futbolun doğasında rekabet var. Rekabetin olduğu yerde hak,şeref geçmez.

Fener niye 2000'lerin ortalarından 2010'ların başına kadar iyiydi?Çünkü hep mücadeleci,rakipleri yıldıracak adamları vardı Lugano vb.Canaydın dönemi başarısız olmamızın sebeplerinden birisi de,gereğinden fazla tevazu göstermemiz.Fenerliler Bjkliler Canaydın'ı değil o dönemi güçsüz Galatasaray'ı özlüyor.Hem karakter romantizmi yapıp hem de başarılı olmak imkansıza yakın bir olay şu devirde.İkisinden birisini seçeceğiz,ikisi bir arada olmuyor....

Fener niye 2000'lerin ortalarından 2010'ların başına kadar iyiydi?Çünkü hep mücadeleci,rakipleri yıldıracak adamları vardı Lugano vb.Canaydın dönemi başarısız olmamızın sebeplerinden birisi de,gereğinden fazla tevazu göstermemiz.Fenerliler Bjkliler Canaydın'ı değil o dönemi güçsüz Galatasaray'ı özlüyor.Hem karakter romantizmi yapıp hem de başarılı olmak imkansıza yakın bir olay şu devirde.İkisinden birisini seçeceğiz,ikisi bir arada olmuyor....

Aynen öyle. Futbol günümüzde en fazla paranın döndüğü sektör. Otomobil sektöründe bile bu kadar para dönmüyor. Haliyle bu kadar paranın döndüğü yerde efendilik,karakter falan hikaye kalıyor. Kimse oğluna gelin seçmiyor.

PSG tak diye Neymar gibi oyuncuyu parayı basıp alıyor. Etikmiş,paraymış,oymuş,buymuş bakmıyor. Biz hala romantiklik kovalıyoruz işte.

Üst Alt