#3 Felipe Melo - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normalde hicbir topcuya tapmam. Hagi Prekazi Simovic Sneijder vs vs hepsini cok severim fakat oyle oldum bittim olayim yok. Samimi soyluyorum disarida filan gorsem gidip imza veya resim isteginde bulunmam. Hatta Emre B. fenere gittiginde hicbir sey hissetmedim ama bu adam baska. Tamam biraz show adamiydi ama verdigi her tepkide her isyanda hakliydi ve samimiydi. Bu adam fenere filan gitseydi veya gitmeyi dahi dusenseydi kahrolurdum. Benim gozumde 35 milyon Galatasarayliyi en iyi sekilde temsil eden, ne istedigimizi ve neye isyan ettigimizi en iyi bilen gelmis gecmis tek futbolcudur.

Normalde hicbir topcuya tapmam. Hagi Prekazi Simovic Sneijder vs vs hepsini cok severim fakat oyle oldum bittim olayim yok. Samimi soyluyorum disarida filan gorsem gidip imza veya resim isteginde bulunmam. Hatta Emre B. fenere gittiginde hicbir sey hissetmedim ama bu adam baska. Tamam biraz show adamiydi ama verdigi her tepkide her isyanda hakliydi ve samimiydi. Bu adam fenere filan gitseydi veya gitmeyi dahi dusenseydi kahrolurdum. Benim gozumde 35 milyon Galatasarayliyi en iyi sekilde temsil eden, ne istedigimizi ve neye isyan ettigimizi en iyi bilen gelmis gecmis tek futbolcudur.
Çok güzel özetlemişsin tek like ile bu mesajı geçiştiremem

Budan sonraki ilk denk geldiğim mesajına 1 like daha vereceğim reyis

D_7jTt5XUAMz3ly

Gözümden yaş geldi lan Galatasaray bu işte! senin gibi topçu adam görmedim adamsın Melo!! :cry::tbr:

tumblr_n00usiE5421qe1rv9o1_500.gif

Selçuk gibi Fatih Terim gidene kadar ilk 2 sezonu efsaneydi. Sonra Avrupa'da bilhassa bayağı patlak performanslar gösterdi. Hele 6-1'lik Real maçında Chedjou'yla birlikte verdiği resitali unutamıyorum. Sürekli Beşiktaş'a salladığı, Emre'yi donunda salladığı için haklı olarak güzel hatırlanıyor ama ben özellikle Avrupa maçlarında Melo'nun bilhassa Hamzaoğlu döneminde yarım ayak oynadığını düşünmüşümdür hep. Yine de adamın iyi kötü bizi 4-4.5 yıl sırtında taşıdığı, Fener'i ve Beşiktaş'ı şaka olarak değil, hakikaten kölesi yaptığı da bir gerçek. Melo gidene kadar Trabzon deplasmanı rezillikleri de pek olmadı hatırladığım. Adam 4 tam sezon oynayıp 3 şampiyonluk, 8 kupa, ŞL çeyrek finali gördü. Fener tarihinin en iyi yabancısının 10 senede gördüğü başaranın mislini 4 senede yaşadı adam. İyi gününde hakikaten bizim seviye takımların görebileceği en iyi oyuncuydu, yalan yok paşamın kötü günü de pek çekilmiyordu. Bana göre en karizma işi:

1563799747637.png

o meşhur 6-1lik maç böyle yorumlanmalı...Drogbadan önce Drogbadan sonra...Pepe ittinin saklaması oyunumuzu bozdu resmen...Drogba oyundaykek tek kale oynuyorduk sonrası önde top tutamamaktan ve Burakın önde hep top kayıp etmesinden dolayı adamların her atağı gol olmuştu resmen....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

o meşhur 6-1lik maç böyle yorumlanmalı...Drogbadan önce Drogbadan sonra...Pepe ittinin saklaması oyunumuzu bozdu resmen...Drogba oyundaykek tek kale oynuyorduk sonrası önde top tutamamaktan ve Burakın önde hep top kayıp etmesinden dolayı adamların her atağı gol olmuştu resmen....

Aslında hücum olarak baya iyi oynadığımız bir maç idi. Özellikle 2:38'de Burak o golü yapsa farklı olabilirdi. Ancak Dany-Chedjou ve Melo berbat hatalar yaptılar orta sahada ve madrid acımadı tabii. Muslera da acayip toplar çıkarmış tekrar izledim de.

Aslında hücum olarak baya iyi oynadığımız bir maç idi. Özellikle 2:38'de Burak o golü yapsa farklı olabilirdi. Ancak Dany-Chedjou ve Melo berbat hatalar yaptılar orta sahada ve madrid acımadı tabii. Muslera da acayip toplar çıkarmış tekrar izledim de.

Mal mal goller yedik
Mal mal goller kaçırdık

Fb Gs maçının bir kopyasıydı.

evet işte o atakları Drogba varken yapıyorduk taaki sakatlanana kadar...yoksa ne olur ne eder en azından berabere bitirirdik o maçı...

Kara günlerin başlangıcı olan bir maç

Kendimizi bir halt sandığımız için o hezimeti fazlaca büyüttük

Üst Alt