3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Katılım Topiği

Katılım 20 kişi hem sizin hem bizim için böylesi daha kolay olur.Son 2

Sayı düştüğüne göre juri oylarıda 2'yle çarpılabilir.

Güzel kardeşim Mert,

Hem jüri hem de yarışmacı yapmışsın beni :) Sorun olmaz ise kalsın ama olacaksa yarışmacıların arasından çıkar istersen beni :)

Bende katilmak isterimde nasil bisey bu ?? Bana biri bunu anlatabilirmi ?? :)

Bende katilmak isterimde nasil bisey bu ?? Bana biri bunu anlatabilirmi ?? :)

necati herkes şarkılarını koyuyor,ve aynen eurovision gibi herkes birbirine puan veriyor,mesela sen puanlamanı özelden mert e gönderiyosun şarkılara göre,yani misal alpay 1 puan,onur 2 puan.......yunus 12 puan gibi:asd:,puanlar falan toplanıyor işte en sonunda,jürinin oyları 3 le çarpılıyor galiba:D

necati herkes şarkılarını koyuyor,ve aynen eurovision gibi herkes birbirine puan veriyor,mesela sen puanlamanı özelden mert e gönderiyosun şarkılara göre,yani misal alpay 1 puan,onur 2 puan.......yunus 12 puan gibi:asd:,puanlar falan toplanıyor işte en sonunda,jürinin oyları 3 le çarpılıyor galiba:D

Herhangi bir sarki oluyormu ?? Mesela ben simdi Manga'dan bir sarkiyla katilmak istiyorum olurmu ??

Herhangi bir sarki oluyormu ?? Mesela ben simdi Manga'dan bir sarkiyla katilmak istiyorum olurmu ??

yok manga hariç bi şarkı olmalı:eek:,neden olmasın olm istediğinle katıl:D,onur ince çikita muz la katılmıştı:D,gerçi saçmasapan şarkılara izin yok galba bu sefer.

Şarkıları en son ne zamana kadar koyabiliyoruz.

mert zamanı bu topicte açıklar,tam 20 kişi olduk sizinle şu an görür görmez başlatabilir hatta:D

Üst Alt