3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Football Manager | ŞAMPİYON UĞURCAN !

FİKSTÜR

GRUP AŞAMASI

A GRUBU

1-Cenk Yelkenci 7

2-Anıl Öveycenik 5

3-Atakan Kenar 4

4-Bora Cengiz 0

Atakan Kenar 0-0 Anıl Öveycenik (-)

Bora Cengiz 0-1 Cenk Yelkenci (Vidic(k.k))

Atakan Kenar 2-1 Bora Cengiz (Lisandro,D.Alves-Lucho)

Anıl Öveycenik 0-0 Cenk Yelkenci (-)

Atakan Kenar 1-2 Cenk Yelkenci (Forlan-Neymar(2))

Anıl Öveycenik 1-0 Bora Cengiz (Cazorla)

B GRUBU

1-Faruk Mert 5

2-Erhan Karkucak 4

3-Fatih Can 4

4-Gökhan Ecer 3

Erhan Karkucak 2-1 Fatih Can (Vucinic,Mesut Özil-Essien)

Faruk Mert 2-0 Gökhan Ecer (Silva,Lavezzi)

Erhan Karkucak 1-1 Faruk Mert (Vucinic-İbrahimovic)

Fatih Can 2-0 Gökhan Ecer (Eto'o,Ribery)

Erhan Karkucak 0-2 Gökhan Ecer (Nani,De Rossi)

Fatih Can 0-0 Faruk Mert (-)

C GRUBU

1-Murat Kılıç 9

2-Hakkı Turan 6

3-Nuray Fahri 3

4-Kemal Özbaş 0

Hakkı Turan 1-0 Kemal Özbaş (A.Sanchez)

Murat Kılıç 1-0 Nuray Fahri (Schweinsteiger)

Hakkı Turan 1-2 Murat Kılıç (Gourcuff-Suarez,David Luiz)

Kemal Özbaş 0-1 Nuray Fahri (Tevez)

Hakkı Turan 2-1 Nuray Fahri (C.Ronaldo,Marchisio-Danny)

Kemal Özbaş 0-1 Murat Kılıç (Schweinsteiger)

D GRUBU

1-Uğurcan Özdinç 9

2-Yasin Koçal 4

3-Rıza Demir 3

4-Onur Nigdeli 1

Onur Nigdeli 1-3 Rıza Demir (D.Milito-Higuain(2),Lugano)

Uğurcan Özdinç 3-2 Yasin Koçal (Hamit,Berbatov,Hazard-Krasic,Drogba)

Onur Nigdeli 0-1 Uğurcan Özdinç (Gerrard)

Rıza Demir 0-2 Yasin Koçal (Drogba,Krasic)

Onur Nigdeli 0-0 Yasin Koçal (-)

Rıza Demir 0-1 Uğurcan Özdinç (V.D.Vaart)

ÇEYREK FİNAL

Cenk Yelkenci 4-0 Erhan Karkucak (Villa,Valencia,Tevez(2))

Faruk Mert 1-0 Anıl Öveycenik (Lavezzi)

Murat Kılıç 1-0 Yasin Koçal (Messi)

Uğurcan Özdinç 3-1 Hakkı Turan (Eto'o(2),Gerrard-Torres)

YARI FİNAL

Cenk Yelkenci 3-1 Murat Kılıç (J.Navas,Valencia,Tevez-Ganso)

Faruk Mert 0-2 Uğurcan Özdinç (Eto'o,Essien)

FİNAL

Cenk Yelkenci 1-4 Uğurcan Özdinç (Tevez-Gerrard(2),Eto'o,X.Alonso)

ŞAMPİYON : UĞURCAN ÖZDİNÇ

Cevap: 3.GSCimbom Football Manager | Önerileriniz

Alemdar reis Real Madrid özel sayısını çıkarmadı hala ona kızgınım :)

Bu nasıl bir oyun. İlk kez görüyorum GSC de böyle birşey. Biri açıklayabilir mi ?

Bu nasıl bir oyun. İlk kez görüyorum GSC de böyle birşey. Biri açıklayabilir mi ?

Bir futbol simulasyon oyununda maçları simule ediyoruz.1.turnuvada herkes istediği futbolcuyu alıp ilk 11 yapabiliyordu.Ve 10 dk maç süresi ile dünya kupası formatında maçları oynatıyorduk.2.turnuvada için işine transferi-takası vs.soktuk.

Esas olay bu turnuva olabilir diye düşünüyorum.Sizin önerileriniz önemli.Hepsini dikkate alacağım.Canlı yayın sorununu hallettik ayrıca.Kazanana yönetimle konuşup sürpriz bir ödül ayarlayabiliriz tabi.

Benim kafamda şöyle birşey var aslında.Her oyuncuya 60.000.000 euro transfer bütçesi verilecek.Ve o bütçeyi aşmadan ilk 11 yapmasını istenecek.Sonra takas olayları falan olabilir tabi.Bilemiyorum.

Bir futbol simulasyon oyununda maçları simule ediyoruz.1.turnuvada herkes istediği futbolcuyu alıp ilk 11 yapabiliyordu.Ve 10 dk maç süresi ile dünya kupası formatında maçları oynatıyorduk.2.turnuvada için işine transferi-takası vs.soktuk.

Esas olay bu turnuva olabilir diye düşünüyorum.Sizin önerileriniz önemli.Hepsini dikkate alacağım.Canlı yayın sorununu hallettik ayrıca.Kazanana yönetimle konuşup sürpriz bir ödül ayarlayabiliriz tabi.

Benim kafamda şöyle birşey var aslında.Her oyuncuya 60.000.000 euro transfer bütçesi verilecek.Ve o bütçeyi aşmadan ilk 11 yapmasını istenecek.Sonra takas olayları falan olabilir tabi.Bilemiyorum.

Benim şahsi fikrim herkese 60.000.000 euro verilsin.Bu sitedeki Das Fußball Portal über die Fußball Bundesliga und Transfergerüchte Forum - - transfermarkt.de veriler baz alınsın.Transfer olsada olur olmasada.

Eğer belli bir formatı oturtabilirsek bu hafta sonu turnuva başlar Uğurcan.Önerileri olan varsa çekinmesin yazsın. :)

@Aydın ben de transfermarkt'a göre yazacaktım aklımız birmiş :D

Ayrıca oyuncu verilerine bakmak için www.pesstatsdatabase.com. Oyuncuyu alırken güçlerine bu siteden bakabilirsiniz.

Her oyuncuya 60.000.000 euro olsun ama oyunculara değer biçilmesi gerekiyor. Diyelim ki Kaleciler diye başlık olsun 5 tane alternatif kaleci Casillas 10.000.000 Helton 2.000.000 gibi değerler biçilsin. Oyuncu da 60.000.000 i aşmadan böyle bir kadro oluştursun. Bu şekilde iyi olabilir. :)

@Onur artırabiliriz değeri aslında 100.000.000 civarı falan.

@Yasin transfermarkt.com'a göre fiyatlar belirlenebilir.

Ayrıca şu oyuncu oyunda yok diye dert etmeyin.Mesela Ersan oyunda yok.Ama ben pesstatsdatabase sitesinden onun güçlerini aldım ve ona göre uyarlayacağım.Yani istediğiniz oyuncuyu seçebilirsiniz çok abuk olmadığı sürece.

İlk söylediğiniz bana mantıklı geldi açıkçası, belirli transfer rakamı verilsin, herkes 11'ini ona göre yapsın. Yalnız 60.000.000 € az gibi sanki sonuçta 11 tane oyuncu tanesi 5.500.000 € falan yapıyor. İdeal bir rakam bulabiliriz. Oylama yapılırsa format böyle olsun derim.

60'a çok takılmayın usta.100 civarı yaparız sorun değil.Belli bir rakam olsun yeter.

her takımda en az 1 tane 21 yaş altı oyuncu olsun.herkes messi,ronaldo vs.alacak takımına:D.genç oyuncuların yapacağı istatistiklere + puan verme gibi bişeyler olabilir mesela

Üst Alt