3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu | 17.156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu | 17.156

Kapasite 17.156
Loca 34
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Kulüp Başakşehir FK
Açılış 24/07/2014
Maaliyet 178 Milyon TL
Tasarım Arima Mimarlik
Müteahhit Kalyon İnşaat
Çim Hibrit Çim

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-1.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-2.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-3.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-4.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-5.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-6.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-7.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-8.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-9.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-11.jpg

ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-fatih-terim-stadyumu-12.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Başakşehir Yeni Stad |

ne kadar lüzumsuz harcamalar ya. yazıklar olsun paralarımız çar-çur olup duruyor. ya bari yapacaksan adam gibi bişey yap da beşiktaş orda oynasın, inönünün yerinide park falan yaparsın

Bu stad İstanbuldamı? O zaman İBB yada Paşa burda oynasın. Özellikle Paşa için iyi bir stad olur

evet kapasiteside iyi. aslında ben tayyip stadını beğeniyorum tasarımı falan çok orijinal duruyor (aslında tasarım yok stadla oynadılar falan) stadın bi tribününü yıkıp bişeyler yaptılar. Aynı Fransız tipi stadlara döndü. Fakat burası daha lüks ve futbola elverişli olur sanırsam.

bura yapılınca tayyip stadı yıkılır belkide

Taraftarı olmayan takımlara devasa stat yapmaları çok saçma hani milli takım falan oynar Galatasaray , fb ,bjk oynar anlarım da yani taraftarı 1000'i geçmeyen takımlara 40.000'lık stat yapıyorlar o parayla güneydoğuya doğuya ne güzel statlar yapılır . Ayrıca stadların projelerinde abartılı derece photoshop yapmışlar bu stat için söylemiyorum ama diğer statlar için çok abartılı onyamışlar bilgisayardan . İnşallah statlar projelerdeki gibi olur .

14 bin kişilik stadın ne gereği var yapsana 30 bin kişilik sağlam bişey olsun işleri güçleri paraları çarçur etmek

İBB'nin Süper lige yükselmesini hiç istemiyordum ama İstanbul'da böyle güzel bir stadın olması kalite açısından güzel olacak.

1395074356.jpg

Üst Alt