3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu | 17.156 - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu | 17.156

210cznm.jpg

Avrupa'da adamlar stad açılışında ünlü bir takım ile maç yapar seyirci çekmek için, bizde ise başbakan oynuyor.

Dolmayan stada gelenin çoğuda başakspor'un bir tane futbolcusunu bile tanımıyordur. ;)

Erdoğan golü atıyor. Ertem Şener Gazze'ye selam olsun diyor , oturduğumuz yerden nasıl kolay geliyor hayat bu kadar seviyesiz olma be kardeşim . via : Murat Kosova

Noktasına kadar katılıyorum .

Bu statta boşa yatırım. Süper Lig'de yıllardır oynayıp böyle sahası olman takımlar var. Ülkede böyle sahası olmayan onlarca şehir var. Ama birileri şov yapacak diye milyonlarca lira, taraftarı bile olmayan bir takıma stat yapmak için çarçur ediliyor.

Yıldırım Demirören, Başakşehir Stadyumu’nu överken, “Türk sporuna ve futboluna önem veren Başbakanımız olduğu sürece kimsenin sırtı yere gelmeyecek. Bizler Federasyon olarak tesisleşmenin önemini görüyoruz. Her yere tesis yapımı konusunda destek olacağız. Başakşehirspor Kulübü’nü Süper Lig’de görmek istiyorum” dedi.

Yıldırım Demirören, Başakşehir Stadyumu’nu överken, “Türk sporuna ve futboluna önem veren Başbakanımız olduğu sürece kimsenin sırtı yere gelmeyecek. Bizler Federasyon olarak tesisleşmenin önemini görüyoruz. Her yere tesis yapımı konusunda destek olacağız. Başakşehirspor Kulübü’nü Süper Lig’de görmek istiyorum” dedi.

:happy::happy::happy::happy::happy: gülermisin ağlarmısın çıkıp ulan ayı daha başahşehirin hangi ligde oynadığını bilmiyorsun tffyi yönetiyosun diye

Üst Alt