3 Liralık Kupon'a 457Bin Lira İkramiye - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Helal olsun umarım doğru harcar.

Cok sefer 3-4 bin euro kazandıgim oldu ama en az 3 katını kaybettim. Kazandinmi duramiyorsun helede mac olmadimi bir kere finlandiya ucuncu ligine bastim 1900 euro aldim macin skorunu ogrencek site bile yoktu ertesi gun ogrendim kazandigimi sonra raydan ciktim gidiyon rwanda burkina faso gibi ulkere para yatiriyorsun buz hokeyi ne basardim sacma sapan seyler iste. Birde ruletten az cekmedim allah belasini versin onu cikaranin.

Envoyé de mon Lg G3 Cloudy 2.5 en utilisant tapatalk

Hamza'dır o kuponu oynayan.10 beraberlik tutturmak bildigin Hamza bali :D

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Helal olsun umarım doğru harcar.

Cok sefer 3-4 bin euro kazandıgim oldu ama en az 3 katını kaybettim. Kazandinmi duramiyorsun helede mac olmadimi bir kere finlandiya ucuncu ligine bastim 1900 euro aldim macin skorunu ogrencek site bile yoktu ertesi gun ogrendim kazandigimi sonra raydan ciktim gidiyon rwanda burkina faso gibi ulkere para yatiriyorsun buz hokeyi ne basardim sacma sapan seyler iste. Birde ruletten az cekmedim allah belasini versin onu cikaranin.

Envoyé de mon Lg G3 Cloudy 2.5 en utilisant tapatalk

Sen ne kumarcıymışsın be Leo...

?

ata binip silahnan atesh etmis resmen

1220467-man-riding-horse-and-shooting-gun.jpeg

Beraberlikle oran cok cabuk yükseliyor ya. 3 tane beraberlik ile 30-40 civari oran yakalayabiliyorsun. Simdiye kadar da maksimum 3 beraberlik tutturdum zaten.

Bir gün bu vurgunu bende yapmayi basaracagim umarim :D

Dün mesela 6 beraberlik oynadim 4 tanesi tuttu ama sistem yerine kombine oynamistim. Hamza denen capsizin laflariyla bir gün "olacak,olacak".

Son düzenleme:
gazi iddia bayisini görseniz yoldan geçen kırolar aklına esti mi çeker sigarasını iki nefes girer oynar.
merak ettim kim bu ...ne de olsa hemşehrim :)
ama hiç imrenmedim ..bu mereti de hiç oynamadım .haram paradır kursağa girdiğinden kat kat fazlasını çıkarır eski hayatını arar rezil olursun ...
milli piyango ikramiye sahipleri keşke çıkmasaydı diyorlar.

Üst Alt