# Maicon Pereira Roque - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gençlerbirliği ve Akhisar karşılaşmasında kötü bir performansa imza atan Maicon'a Fatih Terim'in güveni tam. Maicon'un kötü performansı sonrasında aldığı eleştiriler nedeniyle hırs küpü olduğu ve antrenmanlarda da başarılı bir oyun ortaya koyduğu belirtildi. (Futbol Arena)

62 mac ha yuh. Form düsüklügü yasamasi gayet normal bu sartlarda yani.

Burada hantalligindan girip kalibindan ciktilar, beyinsizliginden girip mal olmasindan ciktilar. 62 mac oynamis adam, mental olarak bir yerden sonra patlak verip bu kadar düsüs yasamasi gayet normal.

Galatasaray'ın eleştirilen ismi Maicon'un bir yılda tam 61 maçta forma giydiği ortaya çıktı. 2 senede forma giydiği maç sayısı 112'i bulan Brezilyalı, sezon sonuna kadar bu rakamı daha da artıracak. (Milliyet)

Benim kalitesinden suphem yok. Ligin ilk 8-9 macindaki performansi muhtesemdi ve oyle donemlik bi performans olduguna filan da inanmiyorum.
Evet, bazi defolari var ve zaman zaman bize sikinti da yaratiyor ama adama F. Bilica muamelesi filan yapiyor bazilari. Bu iste komik.
Maicon bizim ligimize uygun bi stoper karakter ve oyun yapisi olarak. Hava toplarinda ortalamanin uzerinde, cirkef, sert, geriden oyunu acan paslar atabiliyor, frikik atabiliyor, rakip ceza sahasinda kornerlerde sık sık tehlike yaratiyor. Yani skorer de bi oyuncu.
Ha eksikleri de var elbette. Yavas bi oyuncu, pozisyon bilgisi cok ust duzey degil.
Ama bu ozellikleri de tam olsa bu adamin TR'de bu yasta isi ne?
Bazilari sanirim hem 1.95 kule gibi olsun hem de Denayer gibi atletik olsun istiyor sanirim. Baska?

Edit: Bu sene cok maca ciktigini biliyordum Brezilya Ligi'nden dolayi ama 62 mac mi oha o kadar olmus mu yav? E yani sapitmasi normal.
Ben bu kotu performansinin sebebini basta baska sebepler olarak dusunmustum ama demek ki buymus.
Biraz da duygusal bi tip. Huyusuna suyuna gitmek lazim.

Cok konusuldu,cok elestiri aldi ki bunlarin arasinda bende varim ama icimden bir ses bjk macinda kafa golü atacagini söylüyor

Üst Alt