#14 Omar Elabdellaoui - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın suratını halen göremediğimize işimiz yaş seneye de. Cengiz'in dediğine indirim yapmayı kabul etmiş ama Cengiz yok demiş. Top oynarken sakatlansa OK ama kendi kendini sakatlayan birine 2 milyon vereceksek ohoho. Falkosu yatıyor, Fegulisi yatıyor, Omar'ı yatıyor Darülaceze mi lan burası? Paramızla rezil oluyoruz. Bunlara verilecek 10 milyonla ligde kalacak takım kurarım lan ben

YM spor macinda tribundeydi roy orbison gozlukleri ile.

O kadar eksik bölge var ki iyileştiyse
yedlinle ikisi götürsün sağ beki.. Şu formlarıyla fark yaratmıyorlar ama onyekuru Mohammed 2 lisinin bonservisi çok daha elzem ..daha sol bek orta saha stoper tonla eksik var

Yabancı sınırı nasıl seneye? İki yabancı sağ beki kaldırır mı takım?
Öyle bir durum varsa zaten bittik reis Emre Kılınç/Taylan / Kerem var kadromuzda yerli oyuncu olarak güvenip oynatabileceğimiz bir de olur da bonservisini alabilirsek Halil yoksa Ömer / Şener / Akbaba / Arda'yı filan izlemek istemiyorum önümüzdeki sene için de

Hani sol bek için 1 tane as yabancı oyuncu alınacak ama dediğin gibi ikinci bek oyuncusu yerli olabilir mesela Umut Meraş, sağ bek için de yerli olarak Bünyamın Balcı olabilir bu Başakşehir'in Muhammed Sarıkaya vardı alt yaş kategorilerinde oynayan

normal futbolu da çok ahım şahım değildi.
yine de yedlin denen sirk topçusu yerine tercih edilir. defansı daha kuvvetli en azından.
gönül ister düzgün bir scout önerisiyle oraya fişek gibi bir oyuncu tutturalım

Bu adamla ne zaman fesh edeceğiz?

Kusura bakmayın, bende çocuklarına ve kendisine çok üzüldüm fakat yıllık milyon euro kazanan bir profesyonelin suratında havai fişek patlatmaya hakkı yok ne yazık ki.

Kaldı ki sakatlanmadan önce de futbolu birşeye benzemiyordu, artık tamamen unutmuştur.

Omar Elabdellaoui bu hafta kök hücre tedavisi için Amerika'ya gidecek.Sahalara Kasım ayında dönmesi bekleniyor. (Ajans 1905)

Umarım bir an önce sağlığına kavuşur ve bu tedavi olumlu yanıt verir. Ancak belki de farklı adımları düşünmeliyiz.

Üst Alt