Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

3. Ön Eleme Turu Kura Çekimi | 14 Temmuz


Yarın TR saatiyle 2'de muhtemel rakibimiz veya rakiplerimiz belli olacak.Aynı şekilde temsilcimiz Fenerbahçe de bu kurada yer alacak.

3.Ön Eleme Trundan itibaren katılan ekipler:

Zenit (RUS) 87.106
Athletic Club (ESP) 60.999
Fenerbahçe (TUR) 51.840
Sparta Praha (CZE) 48.135
AC Milan (ITA) 47.666
PSV Eindhoven (NED) 46.212
Braga (POR) 37.366
Gent (BEL) 35.480
PAOK (GRE) 35.080
Krasnodar (RUS) 32.106
Bordeaux (FRA) 29.333
Everton (ENG) 29.192
Marseille (FRA) 28.333
Dinamo Zagreb (CRO) 26.050
Freiburg (GER) 20.899
Austria Wien (AUT) 17.070
Panathinaikos (GRE) 15.080
Marítimo (POR) 14.866
Sion (SUI) 14.415
Oleksandriya (UKR) 9.526
Olimpik Donetsk (UKR) 8.526
Oostende (BEL) 8.480
Dinamo București (ROU) 6.370
Universitatea Craiova (ROU) 4.870
Arka Gdynia (POL) 3.950

Muhtemel rakiplerimiz:




Takımlar,Uefa'nın yarın sabah belirleyeceği 1'i 10lu,4'ü 12li olmak üzere 5 gruba ayrılacak.
 
tabi dünkü maçtan sonra heves falan bırakmadı şerefsizler.Açıkçası bu saatten sonra turu geçmemiz mucize olur diye düşünüyorum.
Muhtemel rakiplerimiz belli olmuş.olur da geçersek yine çok zorlu takımlar bizi bekliyor(!)

Group 1
Seeded
1 PSV Eindhoven (NED) coefficient 46.212
2 Fenerbahçe (TUR) 51.840
3 Krasnodar (RUS) 32.106
4 Shkëndija (MKD) or HJK Helsinki (FIN) 10.530
5 Panathinaikos (GRE) 15.080
Unseeded
6 Norrköping (SWE) or Trakai (LTU) 4.945
7 Gabala (AZE) or Jagiellonia Białystok (POL) 7.800
8 Slovan Bratislava (SVK) or Lyngby (DEN) 7.350
9 Sturm Graz (AUT) or Mladost Podgorica (MNE) 6.570
10 Osijek (CRO) or Luzern (SUI) 9.415
Group 2
Seeded
1 Shamrock Rovers (IRL) or Mladá Boleslav (CZE) coefficient 10.135
2 PAOK (GRE) 35.080
3 Austria Wien (AUT) 17.070
4 Dinamo Zagreb (CRO) 26.050
5 Ferencváros (HUN) or Midtjylland (DEN) 16.300
6 Athletic Club (ESP) 60.999
Unseeded
7 Olimpik Donetsk (UKR) 8.526
8 Progrès Niederkorn (LUX) or AEL Limassol (CYP) 8.210
9 Kairat Almaty (KAZ) or Skënderbeu (ALB) 6.825
10 Dinamo București (ROU) 6.370
11 Vaduz (LIE) or Odd (NOR) 5.665
12 Arka Gdynia (POL) 3.950
Group 3
Seeded
1 Östersunds (SWE) or Galatasaray (TUR) coefficient 58.840
2 AC Milan (ITA) 47.666
3 Bordeaux (FRA) 29.333
4 Maccabi Tel-Aviv (ISR) or KR Reykjavík (ISL) 23.375
5 Hajduk Split (CRO) or Levski Sofia (BUL) 11.550
6 Haugesund (NOR) or Lech Poznań (POL) 10.950
Unseeded
7 CSU Craiova (ROU) 4.870
8 Nõmme Kalju (EST) or Videoton (HUN) 8.650
9 İnter Bakı (AZE) ir Fola Esch (LUX) 6.050
10 Valletta (MLT) or Utrecht (NED) 6.712
11 Panionios (GRE) or Gorica (SVN) 5.580
12 Brøndby (DEN) or VPS Vaasa (FIN) 8.800

Group 4
Seeded
1 Gent (BEL) coefficient 35.480
2 Sparta Praha (CZE) 48.135
3 Astra Giurgiu (ROU) or Zirë (AZE) 17.870
4 Everton (ENG) 29.192
5 Marítimo (POR) 14.866
6 Apollon Limassol (CYP) or Zaria Balti (MDA) 10.710
Unseeded
7 Irtysh Pavlodar (KAZ) or Crvena zvezda (SRB) 7.325
8 Olexandriya (UKR) 9.526
9 Altach (AUT) or Dinamo Brest (BLR) 6.570
10 Aberdeen (SCO) or Široki Brijeg (BIH) 6.785
11 Ružomberok (SVK) or Brann (NOR) 3.665
12 Beitar Jerusalem (ISR) or Botev Plovdiv (BUL) 5.875
Group 5
Seeded
1 Zenit (RUS) coefficient 87.106
2 Braga (POR) 37.366
3 Marseille (FRA) 28.333
4 Freiburg (GER) 20.899
5 Sion (SUI) 14.415
6 Rabotnicki (MKD) or Dinamo Minsk (BLR) 10.975
Unseeded
7 Željeznicar (BIH) or AIK (SWE) 9.945
8 Oostende (BEL) 8.480
9 Trenčín (SVK) or Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) 6.850
10 Cork City (IRL) or AEK Larnaca (CYP) 6.210
11 Valur Reykjavík (ISL) or Domžale (SVN) 4.125
12 Liepāja (LVA) or Sūduva (LTU) 2.225
 
58.000 puan ile ilk turda elenen takım olmak :(.. Bu faciayı bize yaşatmayın ikinci maçta adam gibi çıkın eleyin sonra da defolun gidin
 
Avrupa'da olmamız lazım puan olarak çok düşücez

Sahada geberene kadar koşun o topu kaleye sokun kardeşim böyle bi rezilliğin hesabını veremez kimse
 
Üst Alt