#3 Patrick van Aanholt - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
20211031_011938-jpg.141079

bugün babında biraz abarthan mevcut.... mütemadiyen o kanadı kullandık ve bahs edildiği gibi top kayblarına sebeb olmadı. tek hatası oyunu çok fazla ortaya yöneltmesi idi. ama bilhassa ilk yarıda iyi pasları olmuş idi.

Defansif anlamda Ömer'den iyi gibi. Hoca bu yüzden oynatıyordur. Ömer'in girdikten sonra yaptığı top kaybının açıklaması yok valla.

Genel performansa bakarsak şu ana kadar beklentimin altında. Kadronun en tecrübelilerinden biri ama fazla basit hata yapıyor. Daha iyisini yapabilecek meziyetleri var.

Benim avrupa şampiyonasında izlediğim Van Aanholt performansı ile bizdeki performansı arasında dağlar kadar fark var. Ben Hollanda'nın maçlarını izlemiştim ve beğenmiştim bu adamı.

Bence cok dikkatli izlememissin zira artik milli davet de almiyor.

En kotu transferimiz, cok net. Defansi cok aksatiyor, ofansta dogru kosular yapiyor ancak topu yine yanlis kullaniyor. Hemde israrla pas hatasi yapiyor 1 degil 2 degil.

bugün babında biraz abarthan mevcut.... mütemadiyen o kanadı kullandık ve bahs edildiği gibi top kayblarına sebeb olmadı. tek hatası oyunu çok fazla ortaya yöneltmesi idi. ama bilhassa ilk yarıda iyi pasları olmuş idi.

Dikine oynamaya calismasi ve attigi iyi kosulari konusunda haklisin ama yine top kayiplari yapti. Hemde yine kritik hatalar.

Katilmiyorum. Sorunumuz, PVA ozelinde, bu degil. Bu adamin asil sorunu, pas hatalari ve geriye donusleri ve hatta hic donememesi. Kademe hatalari ve secim hatalari. Yoksa dikini oynama cabasi, ofansa katki vermesi fena sayilmaz. Geri pas donusleri yapmayan yok zaten takimda. Konu bu degil konu daha onemli, defansi aksiyor, lakayit ve paslari kotu.

defansif olarak kötü bence sarachi bile daha iyiydi bundan ektomorf vücuduna rağmen

ayrıca saçma sapan pas hataları yapıyor bu adamdan olmayacak gibi.

Katilmiyorum. Sorunumuz, PVA ozelinde, bu degil. Bu adamin asil sorunu, pas hatalari ve geriye donusleri ve hatta hic donememesi. Kademe hatalari ve secim hatalari. Yoksa dikini oynama cabasi, ofansa katki vermesi fena sayilmaz. Geri pas donusleri yapmayan yok zaten takimda. Konu bu degil konu daha onemli, defansi aksiyor, lakayit ve paslari kotu.
Hatalari yapmasada, oyun tarzini sevmiyorum.

Hücuma çıktığımızda tam atak olgunlaşacak derken saçma sapan bir pas atıyor o anda insanın bütün iştahını kaçırıyor ...

Üst Alt