#3 Patrick van Aanholt - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cumartesi maç nezdinde değilde genel olarak beğendiğim bek olmaktan hayli uzaklaştı ilk geldiğinde teknik felan diyordum da orta açamayan hiç bir bek benim için iyi bek değildir.

Cok buyuk hayal kirikligiydi. Cok daha iyi olmasi lazim yoksa yanariz. Kazimcan iyi niyetli ve ugrasan bir cocuk ama bildigin Turk Boey ne pas oyununa dahil olur ne de orta tehdidi. U-21 transferlerin birini sol beke yapmayi dusunebiliriz altyapidan hazir gelen biri de yok cunku

Çok değişik bir adam. 1 maç Cancelo, diğer maç Çağlar Birinci gibi oynuyor.

Çok iyi pozisyonlara giriyorsa mutlaka kötü bitiriyor. Arada boşluğa düşüp uyuyakalıyor. Sonra gidip müthiş verkaçlara girişip pozisyona giriyor.

Garip adam.

Çizgiye inip içeriye bakmadan orta açan bek dünya üzerinde bir tek Van Aanholt sanırım. Gözlerinde problem olmasına rağmen Carole bile bunun kadar kötü orta açmıyordu.

1 yabanci hakkmizi bu arkadasla kullanmak bana pek mantikli gelmiyor. Yabanci stoper kullanip bu arkadasin yerine yerli bir oyucu kullanmaliyiz.

Orta açmayı bilmeyen kanat oyuncusu mu olur .
Adam hücuma çıkınca öyle bir unutuyor ki defans yapmayı takım dağılıyor onun yüzünden.
Ne hücum ne defans var ha hiç çıkma defansta kal desin hoca o zaman ise yarar.

Bu herifin altında bir delik var. Bunca tecrübe edinmiş, takım değiştirmiş ve eğitim almış ama hepsi uçmuş. Sanki o tecrübeler zamanla o delikten akıp gidiyor.

Bazen süper işler yapıyor bazende basit bir pas veremiyorum olaya yapabileceğim en net tespit bu olabilir😕

İyi adam da çok alternatifsiz, adamın yedeği Ömer Bayramdı geçen sene.
Bu sene de Kazımcan gerçi

Kendisi ile forma rekabetin girebilecek bir sol bek olsa performansı artar bence, isteyince güzel oynuyor çünkü

Şöyle de bir durum var, bu adam geldi geleli bir kere 3-5-2 oynamadık. 3-5-2nin sol kanadında görsek keşke bir kere de.

Orta açamam konusu sıkıntı ama. Bizim tüm kanatlar gibi bu da orta açamıyor.

Td bozuntusu demesi garip. Fayda saglayan tek isim kendisiydi zira.

Pvayı tercih edip alan terim bile okan gibi kullaniyordu kendisini son donemleri hariç.

Herif cizgide iyi dğl, içe dogru oynayinca iyi. Daha gelmeden butun analiz programlarinda bu söyleniyordu
Zaten Okan Buruk da oyle oynatmasi lazim verim almasi icin.

Bir de kafalari 1990'larda kalan futbol taraftarlari da mevcut, yok neymis orta acamiyor, aynisini Telles icinde derlerdi; zannediyorlar ki Hakan Unsal gibi bindirip soldan orta acacak H. Sukur gibi santrafor da ucup kafa atacak. Ben EPL izlerim, LaLiga izlerim o tarz golleri neredeyse hic gormem yillardir. Oyle bir futbol anlayisi kalmadi beklerden ama anlati ver iste, anlayana.

Üst Alt