3 resimle Beşiktaş taraftarı..


demirrenistifa.jpg


bjkn.png


61665f61695f63616261516.jpg
YORUM SIZIN!!!
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Eee ne olmuş ? Aynısını bizim taraftarımızdan da yapanlar çıkabilir. Dün ''büyük başkan Adnan babaaaaaaaaaaaaaaa'' diye bağırıp bugün küfredenler de var. Onlarda dün küfrediyorlardı bugün büyük başkaaan diye bağırıyorlar. Olabilir :)
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Bu konuyu iyi saklayin.... 6 ay sonra Adnan Polat getirir 1-2 yildiz ve yine en büyük baskan olur... Bu isler böyle abi yapacak birsey yok...heee ama bejeke taraftari ayri bir görüsüz o dogru :D
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Bizim böyle bir durumumuz yok,yukardaki resimler komik ve alakasız olmuş.Bu tür trajediye imza atılmaz diye düşünüyorum taraftarımızca, Bjk taraftarınının basitliğinide görmüş oluyoruz, bjk duruşu olsa gerek.
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Futbolda herşey bir anda değişebiliyor. Yıldırım Demirören'in yaptığı transferler çok eleştiriliyordu doğal olarak. Ama şimdi düzeldi ve eleştirilecek bir tarafı yok en azından transferleri eleştiremezsiniz. Bu yüzden her taraftar grubu bu ikilemi yaşayabilir. O 3 resimin arasındaki yıllarda çok şey değişmiş ki taraftar görüşleri de değişmiş.
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Futbolda herşey bir anda değişebiliyor. Yıldırım Demirören'in yaptığı transferler çok eleştiriliyordu doğal olarak. Ama şimdi düzeldi ve eleştirilecek bir tarafı yok en azından transferleri eleştiremezsiniz. Bu yüzden her taraftar grubu bu ikilemi yaşayabilir. O 3 resimin arasındaki yıllarda çok şey değişmiş ki taraftar görüşleri de değişmiş.Böyle bir ikilem yaşanmamalı kardeşim daha doğrusu yüzsüzlük yapılmamalı diye düşünüyorum, tamam başkan geçmiş hatalarını tekrarlamayabilir hatta takımı senelerce şampiyonda yapabilir birşey demem elbetteki desteklersin savunursun, fakat yıllarca yeter demirören bağırdıktan sonra, bir kaç yıldız transferler sebebiyle yetmez demirören pankartı açmak, bence gururdan yoksunluktur (tüm taraftarınızı kastedmiyorum tabiki bu zihniyette olanlaradır lafım)
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Ben de eskiden bıktık artık Demirören diyenlerdenim ama bugün yetmez demiyorum. :D Onların ki abartı olmuş. Aslında biraz da makaraya vurmuşlar diyebiliriz.
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Bizim başkan bu ara transferde iki üç tane ünlü oyuncu getirseydi görürdüm bizim taraftarı.Bu resimler sadece BJK taraftarını değil Türk taraftar profilini çok güzel gösteriyor.Edit : Ayrıca biz daha beteriz bence. Adama burada bir maçta yenilince sürekli eleştiri yapıyoruz sonra bir televizyona çıkıp konuşma yapıyor herkes alkışlıyor birden büyük başkan oluyor.
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Ben şahsen kendi adıma konuşayım klübün parasını boş transferlere harcadığı için eleştiriyordum sadece yanlış transferler yapıyor diye ama bu sene allah şahit güzel işler yaptı iyi bir t.direktör dünyanın tanıdıgı 6 adamı beşiktaş klübüne kazandırdı ne zaman ne söyleneceğinide biliyor benim açımdan eleştirilecek bir yanı kalmadı o zaman eleştirenler şimdide alkışlamasını bilmeli
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Futbolda herşey bir anda değişebiliyor. Yıldırım Demirören'in yaptığı transferler çok eleştiriliyordu doğal olarak. Ama şimdi düzeldi ve eleştirilecek bir tarafı yok en azından transferleri eleştiremezsiniz. Bu yüzden her taraftar grubu bu ikilemi yaşayabilir. O 3 resimin arasındaki yıllarda çok şey değişmiş ki taraftar görüşleri de değişmiş.Abicim bu kadar unutkan olmayin. Hangi yillardan bahsediyorsunuz.. Alin gecen seneye bakalim. Bjk tribunlerinin "Yildirim demiroren yeteeeeeeer" diye inledigi ve Demiroren'in stada yaninda 40 tane koruma gorevlisi ile girdigi zamanlardaki puan cetveli. Bjk 20. hafta itibari ile liderin sadece 3 puan gerisinde ve 4. sirada..2010ap.jpg
Gecen seneki kaotik durumlarini birde bu seneyle karsilastirinca iste esas durum o zaman ortaya cikiyor.2011zu.jpg
Adamlar gecen sene sampiyonluga oynayan takimlarina ve baskanina demediklerini birakmadilar. Bu sene ligde gecen seneye gore daha kotu bir konumda olmalarina ragmen gormemisligin ve cektikleri cigaraliklarinda etkisiyle Carsi hala Alis ile beraber elele harikalar diyarinda yasamaktadir. O gunler unutuldu..112975-yildirim-demiroren-sinir--12.jpg
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Atilla biz oynanan futboldan memnunuz bu sistem 1 haftada oturmuyor bazı sonuçları göze aldık + 1.dönem sakatlardan 11 çıkarıyorduk seneye kadar hem takım hem sistem daha iyi olacak meyveleri sonradan toplanacak buda beşiktaş taraftarının skor taraftarı olmadığını gösteriyor(bilinçli taraftar)
 
Cevap: 3 resimle Beşiktaş taraftarı..Atilla geçen sezon kötü oyunculara gereğinden çok fazla para verildi ve çok çok doğal olarak eleştirildi. Bu sene en azından güzel oyuncular az maliyetle alındı.
 
Üst Alt