#3 Uğur Uçar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Uğur Uçar

BeniM hiç umudum yok ...

Eski formuna kavuşması gercekten cook uzun zaman alacaktır.

Diz bu, kırık ...

Sakınacaktır, Eskisi gibi yırtan, canla basla mücadele eden Ugur olmayacaktır elbet.

Hayırlısı oluR umarım...

Hocam kırık bu tekrar etme riski yokki?

Üstelik tedavisinde son aşamaya gelindiği dizindeki tel ve vidalarda çıkarılmış..

İşler yolunda demekki..

Bence eskisinden daha iyi hırslı uğur gelecektir..

Umutsuzluğa gerek yok..

Yalnız rehabilitasyon çalışmaları ve kondisyon yüklemesi ne zaman biter onu bilemeyiz belki 2. devreye yetişir belki seneye..

Hocam kırık bu tekrar etme riski yokki?

Üstelik tedavisinde son aşamaya gelindiği dizindeki tel ve vidalarda çıkarılmış..

İşler yolunda demekki..

Bence eskisinden daha iyi hırslı uğur gelecektir..

Umutsuzluğa gerek yok..

Yalnız rehabilitasyon çalışmaları ve kondisyon yüklemesi ne zaman biter onu bilemeyiz belki 2. devreye yetişir belki seneye..

bencede çok doğru

Uğur fubolu bırakırsa ben de diplomamı yırtarım

FANATİK, akıbetleri merak konusu olan Uğur ve Serkan´ı Almanya´da ziyaret etti. "Futbol hayatları bitmek üzere" denilen iki genç de 1.5-2 ay içinde sahalara dönecek

ikisi de futbol hayatlarının ilkbaharında tam yıldızları parlarken şanssız sakatlıklar yaşadı. Şimdi Münih’e yakın bir köyde futbola geri dönmek için çalışıyorlar. Galatasaray’ın iki genç yıldızı Uğur Uçar ve Serkan Çalık’ı tedavi gördükleri Münih’te ziyaret ettik. Huzur dolu, sessiz sakin bir köy ve müthiş bir ekibin olduğu bir tedavi merkezi burası.

Çok büyük moral olmuş...

Ünlü Alman doktor Hans Müller Wohlfahrt’ın denetiminde tedavileri süren iki gencin de hayli moralli olduklarını gördük. Uğur’un diz kapağı ameliyatı çok başarılı geçmiş ve umulandan daha kısa sürede şişliğinin inmesi önemli bir gösterge. Wohlfahrt’ın Uğur’a söylediğini öğrendiğimiz şu söz çok önemli: “Eğer sen futbolu bırakırsan, ben de doktorluğu bırakırım!” Bu sözler Uğur’a büyük moral olmuş ve o hırsla ligin ikinci yarısında Galatasaray formasını giymeyi kafasına takmış. Zaten doktorların kendisine söylediği de bu: “1.5-2 ay içinde sahaya dönersin, hiç sorun yok.”

‘Futbolu bırakabilirdim’

Serkan Çalık cephesinde de işler yolunda. İlk sakatlığında yapılan hataların ceremesini çektiğini söyleyen Serkan, en kritik dönemi geçtiğini belirtip, “Kıkırdakla ilgili problemim kalmadı. Bu çok önemliydi, çünkü aksi halde futbolu bırakabilirdim. Şimdi değneksiz kuvvet çalışmalarına geçtim ve kendimi çok iyi hissediyorum” diyor.

Ortak bir mesajları var

Sağlık merkezinden ayrılırken iki futbolcunun da söylediği ortak bir söz var ki, herkese mesaj olmalı: “Bu tür sakatlıklar yaşayan futbolcular hiç vakit kaybetmeden buraya gelsin. Yoksa yanlış operasyonların tedavisi de çok zor oluyor! Biz bunu yaşadık. Şanslıymışız ki, futbola dönüyoruz.”

FANATİK ÖZEL

Uğur bencede geri dönecek ama önemli olan geçen yılın başlarındaki o müthiş performansını gösterebilecek mi?

İnş gösterir ve sağ kanat oyuncu ihtiyacımızı yıllarca yok eder ama dönemezse işte sorun o zaman başlar

Bana kalırsa türkiyede geneliyle sağlık ekibi yetersiz Appiahın yanlış tedavi uygulandım demesi (bizdekini hiç söylemiyorum bile..:D) vs..

Bana kalırsa doktorların tamamı yabancı olmalı..

Kabul edelim ki onlar bizden tıp ve sağlık alanında çok üstünler..

Üst Alt