30 CM Sizce Çok mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

30 CM Sizce Çok mu?

Subway tabii ki de diger fast foodculardan cok daha saglikli, hatta sadece subway yiyerek 100 kilo veren bir adam vardi, reklam yuzuydu sirketin. Ama sonradan subyanciliktan iceri girdi, sirketin basi cok agridi.

Bu arada subway dunyada en cok subesi bulunan fast food zinciridir. McDonald’s bile sollamistir

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Muzocum bu ne hea ?
Fitnese başladım Moderatörlük adaylığımdan sonra :D

Subway tabii ki de diger fast foodculardan cok daha saglikli, hatta sadece subway yiyerek 100 kilo veren bir adam vardi, reklam yuzuydu sirketin. Ama sonradan subyanciliktan iceri girdi, sirketin basi cok agridi.

Bu arada subway dunyada en cok subesi bulunan fast food zinciridir. McDonald’s bile sollamistir

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

100 Kilo veren adamı bende duymuştum, ama en çok şubesı bulunan fast food zincirini olduğunu bende bilmiyordum açıkçası, boşuna bu kadar tutulmamış demek ki :)

Konunun ön izlenimini görünce bi an, "ohaaa bu nasıl konu başlığı lan" dedim :)
0d0bd91203fd697ed71c43f9e5b252bb.jpg

Yedikce yemek dogru degil , mesele miktar uzerinden degerlendirildikce mide genislemesi ihmal ediliyor

Kaloriden dusuk de beslensen mideyi cok doldurursan doyman zorlasir

Karbonhidratların sağlıklısı spor ve badi yapanlara makbuldur. Ekmekten ziyade yulaftaki karbsları tavsiye ederim. Aynı zamanda şeker/glukoz/fruktoz/vs. bunlardan uzak dur ve günlük yediğin kalori sayısını düşük tut, 2 ay sonra kupkuru kalırsın

Üst Alt