31 Maç, 16 Mağlubiyet, -10 Averaj, 37 Puan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

31 Maç, 16 Mağlubiyet, -10 Averaj, 37 Puan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 31 Maç, 16 Mağlubiyet, -10 Averaj, 37 Puan

adnan_polat312.jpg

bu eseri o yarattı alkışşş.:005:

futbolcular yönetim başka ? harbi adamlar perde gerisinde iyi kızıştırıyorlar ortalığı korktum bu adamlardan

Hayır böyle bi durum yaşanır. Ona cidden kızmıyorum. Alıştırdılar artık. Ama gelip duygu sömürüsü yapıyorlar, çok çalıştık imajı veriyorlar ya ona sinirleniyorum ben. Hizmet falan yapmadınız ulan siz bu kaçar açık bu. Mayıs ayında verilecek parayı bi türlü Adnan Polat reziline kitlesek ne güzel olur ama.

Geçen sene 3. olduğumuza üzülüyordum şimdi 3.lük hayal gibi.:eek:İnşallah seneye zirveyi zorlayacak, liderliği bırakmayan takım kurulacak o zaman gerçek Galatasarayı tüm rakiplere hatırlatacağız.Hangi başkan gelirse gelsin mali konulardan, inşaatı devam eden arazilerimizden, amatör branşlarımızdan önce futbol gündemde olmalı, takımda büyük değişiklikler yapılmalı, yetenekli, yıldız futbolcular alınmalıdır.Diğer branşlarda da durumumuz pek parlak değil ama bence tüm taraftarların en büyük hedefi, isteği futbol takımının yeniden kurulmasıdır.

Polatın sistemli çalışmaları sayesinde adım adım buralara geldik.Kolay olmadı ama başardı Polat.

Geçen sene 3. olduğumuza üzülüyordum şimdi 3.lük hayal gibi.:eek:İnşallah seneye zirveyi zorlayacak, liderliği bırakmayan takım kurulacak o zaman gerçek Galatasarayı tüm rakiplere hatırlatacağız.Hangi başkan gelirse gelsin mali konulardan, inşaatı devam eden arazilerimizden, amatör branşlarımızdan önce futbol gündemde olmalı, takımda büyük değişiklikler yapılmalı, yetenekli, yıldız futbolcular alınmalıdır.Diğer branşlarda da durumumuz pek parlak değil ama bence tüm taraftarların en büyük hedefi, isteği futbol takımının yeniden kurulmasıdır.

Geçen seneki 3.lüğün kıymeti anlaşılmadığı için bu hallere düştük zaten.

puan ortlamamız maç başına 1 olacak diye çok korktum ama şükür 1.19 u oldu :D

averajı salla zaten bi işe yaramıyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt