# Mostafa Mohamed - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elmander falan hikaye bu elmanderin yaptigi her seyi yapiyor bir de skor yapacak

11-12 Elmander bize Alanya deplasmanındaki baskıyı yedirmezdi diye düşünüyorum. Orta saha gibi bile oynayabildiği için geri gelip top çalma becerisiyle 1-2 kontra başlatabilirdi o darboğazda. Zaten Kewell tarzı stopere kadar sırıtmadan oynayabilecek bir fundemental'ı vardı. Mostafa daha iyi bir golcü olabilir ama Elmander kadar komple bir santrafor olmak için daha yolu var diye düşünmekteyim.

11-12 Elmander bize Alanya deplasmanındaki baskıyı yedirmezdi diye düşünüyorum. Orta saha gibi bile oynayabildiği için geri gelip top çalma becerisiyle 1-2 kontra başlatabilirdi o darboğazda. Zaten Kewell tarzı stopere kadar sırıtmadan oynayabilecek bir fundemental'ı vardı. Mostafa daha iyi bir golcü olabilir ama Elmander kadar komple bir santrafor olmak için daha yolu var diye düşünmekteyim.
zort

Bence 11-12 takimi hem takim olarak iyiydi hem de lig zayiflamisti o yuzden elmander herkesin gozunde efsane gibi oldu.

Yani neymiş kimsenin milletin ırkıyla, diniyle bir derdi yokmuş iyi topçu olunca herkes sahipleniyormuş.. Belhanda'yı eleştirenlere salak saçma yaftalar yapıştıranlara söylüyorum.
Geçen de yazdım da mevzu dil, din, ırk değil.

Düşük maaş; gelişim potansiyeli + motivasyon.

Belhanda 1.5 alsa yırtardı kendisini her maç, Feghouli de.

Fernando burada sallabaşken gitti Sevilla'da yeni bir mücadelede takımın lideri oldu. Hedef koyamıyoruz biz, ligde şampiyon oldun bitti, Avrupa'da başarısız oldun lige dön deyince motive etmek kolay değil.

O yüzden en azından kendini göstermek isteyen; Avrupa'ya gitmek isteyen adamları alacaksınki motivasyonu kaybetmeyecekler hiç.

tercüman isini cözmek icin belhanda ya da feguliyi kullansinlar
mohamedin söylediklerini bunlar fransizcaya cevirsin, mert de türkceye
acayip malca olur biliyorum ama bundan daha iyidir en azindan
bu rezaleti daha yeni gördüm ben
kim bulmus la bunu

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

tercüman isini cözmek icin belhanda ya da feguliyi kullansinlar
mohamedin söylediklerini bunlar fransizcaya cevirsin, mert de türkceye
acayip malca olur biliyorum ama bundan daha iyidir en azindan
bu rezaleti daha yeni gördüm ben
kim bulmus la bunu

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Prandelli dönemindeki bu garip arkadasimiz aklima geldi nedense.

03300722_bbb92.jpg

Üst Alt