#32 Joao Alves De Assis Silva - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#32 Joao Alves De Assis Silva

Gündemdeki başlıklardan birkaçından rahatsız olsa gerek, onları geri plana itelemek için yakın tarihin derinliklerinden konuları up ladığını sezinliyorum, zaten Gorbacov da böyle yapardı, Rus Oligarklarının oyunu, ben yemem tabi..:asd22:..

Çakar mod off...

İşte herkes ne transfer yapmışız örnek alsınlar her geleni transfer etmişiz.Tarihimizde baksan toplam 20-25 sağlam bulursun.Forumda ne kadar çok para verip borca girmişiz ders almalıyız bundan.Borçların oluşması bu sebeplerden.

Iyiydi yav bu adam. Ben seviyordum. O sezon lig bitti artık diye tüm takım yatıyordu bu it gibi kosuyordu taraftar ama parti yapmış yiee diye yuhluyordu adam hala mücadele ediyordu.

-Tapatalk-

Bu transfere nasıl sevinmiştim zamanında.
CSKA-İnter maçında izlemiştim döktürmüştü,City'de düşüşe geçti bizde yükselişine izin vermediler.

Ayrıca hep karlı havada oynadığımız Antep maçı aklıma.
fft5_mf343335.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495192.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495184.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495180.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495174.Jpeg

galatasaray-1-gaziantepspor-0-mac-sonucu--495166.Jpeg

Alisamiyen stadı farklıydı be.
Çocuklukta izlediğim maçlardı bunlar benim hepsinin ayrı bir anısı var.

Arka direkte mustafa sarp in golüyle 1-0 bitmişti 2. Yarının ilk maciydi galiba

Aynen.
Müthiş bir sabırsızlıkla beklerdim o maçları. Jo gelmiş,Gio gelmiş Arda var Nonda var Kewell var Elano var Baroş var KEİTA var kenarda Rijkaard var müthişti cidden.
Kadromuz iyiydi ama ilk 11'deki yaklaşık 4 oyuncu kaliteyi acayip düşürüyordu liberoya adam gibi Melovari bir transfer yapılsa ve sabredilse müthiş başarılar yakalardık ama olmadı Jo gitti,Gio gitti,Keita gitti Serdar Özkan geldi :D
Bizde başkanlar cidden sonlara doğru çıldırıyor.

Bir dönem Galatasaray forması giyen Jo, Corinthians'ta gösterdiği performansla Brezilya'da sezonun en iyi oyuncusu seçildi.
34 maç
18 gol
2 asist

Jo: "Gece hayatını, içkiyi bıraktım. Artık lider bir oyuncuyum. Eşim beni terk ettikten sonra dibe vurdum. O an, her şeyi değiştirmeye karar verdim. Geçmişimden pişmanlık duyuyorum, aynı hataları yapmayacağım."

Son düzenleme:
2 ay sonra 35 yasina girecek. brezilya'da takiliyor hala. sözlesmesi bitince bir alt ligde oynar veya emekli olur.

alemci jo idi bu bizde.

Üst Alt