#32 Sinan Güler - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#32 Sinan Güler

Hain pislik, umarım yıl boyunca havlu sallayıp Eurolig kupasınıda alamazsın. Bunu sırf Gsli diye sene boyunca koruyanlarada kapak olsun.

Bunun adının artık Galatasaray ile ilgili herhangi bir yerde anılmasına gerek yok, forum dahil. Yokmuş gibi davranmak en doğrusu kendisine.

Sövmeye gerek yok 2 hafta önceye kadar burada herkes çok seviyordu. Bir anda mı nefret ettiniz? Adam profesyonel isterse fb'de kaptan olsun banane ama Galatasaray Basketbol Takımına katkılarını tarihten silemeyiz ya. Belki bana kızacaksınız, belki söveceksiniz ama gerçek budur. Ne kadar hoşunuza gitmese de bu gerçeğin, gerçek olduğu gerçeğini değiştirmez.

Sövmeye gerek yok 2 hafta önceye kadar burada herkes çok seviyordu. Bir anda mı nefret ettiniz? Adam profesyonel isterse fb'de kaptan olsun banane ama Galatasaray Basketbol Takımına katkılarını tarihten silemeyiz ya. Belki bana kızacaksınız, belki söveceksiniz ama gerçek budur. Ne kadar hoşunuza gitmese de bu gerçeğin, gerçek olduğu gerçeğini değiştirmez.
Tuhafsın birazdan kacıksın fln ama gercek Gslisin be Fuat seni kutlarim

Kardeş şu da bir gerçek biz taraftar olarak profesyonel değiliz istediğimize küfür etme nefret etme bir başka takıma gittiğinde beynimizden silme hakkımız var hele ki bu adam kılıklı herif kaptanımızsa kusura bakmasın her şeyi hakeder tarafımızdan. Kendisi mi aldığı euro larla basarilar. Bazilarida böyle takımsız kalırlar ömrü hayatları 3 5 fazla kazanacam diye küfürle geçer bknz emre tanju hasan vezir semih v.s.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuhafsın birazdan kacıksın fln ama gercek Gslisin be Fuat seni kutlarim

eyw brem

Kardeş şu da bir gerçek biz taraftar olarak profesyonel değiliz istediğimize küfür etme nefret etme bir başka takıma gittiğinde beynimizden silme hakkımız var hele ki bu adam kılıklı herif kaptanımızsa kusura bakmasın her şeyi hakeder tarafımızdan. Kendisi mi aldığı euro larla basarilar. Bazilarida böyle takımsız kalırlar ömrü hayatları 3 5 fazla kazanacam diye küfürle geçer bknz emre tanju hasan vezir semih v.s.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adam durduk yere "ben fenere gidiyorum." diyip
gitmedi ya.

ben yine de -sizin hatırladığınızın aksine- sinan guleri iyi bir şekilde hatirlayacagim

Son düzenleme:
eyw brem

adam durduk yere "ben fenere gidiyorum." diyip
gitmedi ya.

ben yine de -sizin hatırladığınızın aksine- sinan guleri iyi bir şekilde hatirlayacagim

Sinan ın nasıl gitmeye hakkı varsa Galatasaray taraftarınında takımın kaptanı iken en ezeli rakibine gidip orada bir halt olmayacağını görerek sövmeye hakkı vardır. Hayatın doğal akışı bu kardeşim.

Bravo Fuat, takdir ettim.

Seneye (ve belki de ondan sonraki senelerde de) kotu olacagini aylardir duyuran takimda 30-35 dk oynayip daha once kazandigi Eurocup'ta oynamak ve lig sampiyonlugu icin en buyuk 5.-6. aday olmak mi, yoksa daha fazla para alip daha iyi takimda Euroleague'de mucadele edip yasina da uygun olarak 20 kusur dakika maksimum verimde oynamak mi? Herif icin kolay bir karar oldugunu dusunuyorum. Bizim de sinirlenmemiz manasiz, sonucta altyapimizdan cikan GSli oldugunu her firsatta duyuran amigo oyuncularimizdan olmadi. GSli olup olmadigini bile bilmiyorum. Bize iyi hizmet etti ve kaptanlik yapti ama adamdan ne pahasina olursa olsun bizde kalmasini beklenmez. Sabri veya Goksenin gitse kufur edilir ama bu herife degil. Mehmet Topal'a benzetiyorum o acidan, sonradan gelen etliye sutluye karismadan iyi performans gosteren sonra da it yuvasina giden bir oyuncu. O yuzden adama laf etmem. HA, ifb yonetimi ve taraftari kendine yakistiriyorsa bravo. Ferit Sahenkin parasiyla GS kaptanini alip seviniyolarsa kendi ufakliklarini gosterir bu

Üst Alt