#32 Sinan Güler - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#32 Sinan Güler

Sporculara önem ve değer vermemenizi tavsiye ederim.

Saha içinde binbir itlik yapan rakip takım oyuncularıyla çoğu kanka gibi takılıyor, dışarıda. Çoğunun saha içi tavırları taraftara yaranma çabasından ibaret.

Koca bir sektör var ve siz piyonsunuz.

Efsanelik öyle kimseye kolay nasip olacak birisi değildir. Galatasaray için 1 tane efsane vardır o da Metin Oktay'dır. İki ve üç Ali Sami Yen ile Gündüz Kılıç olabilir. Fatih Terim ve Hagi bile benim gözümde efsane değildir.

Efsane olmak formaya sadakat ve maddi beklentisiz emek vermeyi gerektirir, bundan sonra da yüksek ihtimalle başka bir efsane çıkmayacaktır.

Saha içinde binbir itlik yapan rakip takım oyuncularıyla çoğu kanka gibi takılıyor, dışarıda. Çoğunun saha içi tavırları taraftara yaranma çabasından ibaret.

Efsanelik öyle kimseye kolay nasip olacak bir hüviyet değildir. Galatasaray için 1 tane efsane vardır o da Metin Oktay'dır. İki ve üç Ali Sami Yen ile Gündüz Kılıç olabilir. Fatih Terim ve Hagi bile benim gözümde efsane değildir.

Efsane olmak formaya sadakat ve maddi beklentisiz emek vermeyi gerektirir, bundan sonra da yüksek ihtimalle başka bir efsane çıkmayacaktır.
bu konuda totti reisi tek geçerim

Efsanelik öyle kimseye kolay nasip olacak birisi değildir. Galatasaray için 1 tane efsane vardır o da Metin Oktay'dır. İki ve üç Ali Sami Yen ile Gündüz Kılıç olabilir. Fatih Terim ve Hagi bile benim gözümde efsane değildir.

Sabri ve gokhan gonul cok yakin arkadaslar mesela benim bildigim,ailece görüşüyorlardi gokhan gonul fbde oynarken

Üst Alt