#33 Çağlar Birinci


81e56Caglar%20-%20K.jpg
3 ÇAĞLAR BİRİNCİ

Defans
Doğum Tarihi 1985-10-02

Doğum Yeri Trabzon

Oynadığı Takımlar 1995-2004 Trabzonspor (Altyapı),

2004 Orduspor (Kiralık),

2005-2006 Bakırköyspor,

2006 İstanbulspor (Kiralık),

2007 Denizli Bld. Spor (Kiralık)

2006-2010 Denizlispor

Geldiği Takım Denizlispor

Giriş Yılı 2010

Boyu 180

Kilosu 73

Lakabı
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciDenizlisporda ve Milli takımda fena değildi.Sakatlıklar performansına etki etti.Sakatlığının tamamen geçtiğine inanmıyorum gitmesi hayırlı olur bence.
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciÇağlar hiçbir yere gitmez Hiddink futbol cahiliya milli takıma alıyor biraz oturup düşünün arkadaş bu adama kötü derken bu sene sakatlıktan çok çekti eleştiriler olabilir ama Çağlar vasat diyenler var adam sakatlıktan çıktığı gibi 11'e koyuluyor gene sakatlanıyor biraz sabır arkadaşlar seneye bekleyip görelim zaman herşeyin ilacıdır seneye taraftarın sevgilisi olacağından şüphem yok
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciÇok çok kötü bir maç çıkarıyor. Golle sonuçlanan hatasından sonra morali mi bozuldu nooldu, top istop edemiyor maçın ilk devresi itibarıyla.

Sol bek yabancısız yürümeyecek. Hakan Balta, Çağlar, Servet falan yine aynı hüsranları yaşarız. Bir yolunu bulmak şart.
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciMaçın başındaki hatası moralini çok bozdu.Bence bu maç ölçü değil.Kendisine çok güveniyorum.
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciArda Sürekli dolaştığından, çağların önünde büyük boşluklar oluşuyor, rakip 2 ye 1 oluyor sürekli. Burada Arda'ya kızmak mantıksız, çağlara kızmak daha mantıksız. TD'nin müdehale etmesi lazım.Yaptığı hata da aslında gollük bir hata değildi. Gol olması büyük şanssızlığı.
 
Cevap: #3 Çağlar Birinci@ Adnan Polat ve ayni cinsden insanlarAlin milli topçunuzu bir tarafiniza saklayin. Görüyöruz neyin ne oldugunu bu maçta. Savunmanin 3/5 Galatasarayli
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciGolden sonra toparladı, 90 dakika kötü olsada direk harcanacak adam değil. Hazard'a karşı oynadığıyla, Sedat Akçay ve onun eşdeğerinde ki odunlara karşı çok daha farklı oynar. Lütfen harcamayın hemen.
 
Cevap: #3 Çağlar BirinciCok iyi oyuncu Turkiye'nin en iyi sol beki bunda Turkiye'de dogru duzgun sol bek olmamasinin payi olsa da saglikli ve 4-5 mac ust uste oynamis biraz form tutmus bir Caglar kontenjani sol bekte kullandirtmaz .
 
Üst Alt