#33 Çağlar Birinci - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Çağlar Birinci

Cevap: #3 Çağlar Birinci

Sonunda benim bildiğim ve izlediğim Çağlar'ı gösterdi. Bu adamlarla arkada en fazla kanser olursun. Çıkamazsın, top kaptırsın, gol yersin.

Diri bir görüntü verdi. Kaptırdığı yer aslında çok riskli bir yer değildi. 4 pas yapıldı nerdeyse o kaptırdıktan sonra. Golden sonra ise souk kanlılığını koruyabildiği kadar korudu. Tekrar söylüyorum, Ardanın arkasında oynayan oyuncu zorluk çekiyor. 2. yarı sabri çekti aynı problemi. Arda turanın oyun stilni değiştiremeyeceğimize göre td ler bir çare üretmek zorunda.

bana umit verdi

enteresan umidi kesmistim bu adamdan

sakatlik derdinden kurtulursa bizde hakandan kurtuluruz ama hic sanmiyorum

Beklendiği gibi leşti. Zaten hücuma desteği her zamanki gibi sıfırdı, bi de tutup savunma da hata yapıp gol yedirtti. Sonrasında bi hata daha yaptı da sonuca ulaşmadı o. Türkiye lignde oynar iyi kötü de bizim kalibremizde bi bek kesine kesin değil. Hakan balta V2 resmen. Al birini geçir ötekine.

Hazard 17 milyon Euroluk topçu değil, onların ligi bizden daha göz önünde olduğundan ve yabancı sınırlamasına takılmadığından değeri bizim oyunculardan yüksek oluyor. Hazard gibi Bankasyada dolu oyuncu var!!!

Galatasarayin futbolcusu degil.Fizik gucu yerinde bir Hakan Balta'yi kesmesinin imkani yok ,ister kabul edin ister etmeyin.

Çağlar cidden çok yetersiz..H.Ali veya Özgür çek neden oynatılmaz milli takımda merak ediyorm.

Onlar Milli Takimda ya da GS'de oynasin onlar da begenilmez buyuk ihtimal el s.ki tatli gelir hep ( Sakin ustune alinma bu bir atasozudur bilirsin tahmin ediyorum . Genel olarak Turk Milleti icin diyorum ben bunu . Anlatmak istedigimi daha iyi ifade edecek bir soz obegi olmadigindan bunu kullandim . ) .

Bu adam Galatasaray'ın topçusu değil. Barış Özbek'in sol bek versiyonu . Yavaş , teknik desen sıfır , ne orta kesebiliyor ne de bindirebiliyor. Tam bir yeteneksizlik abidesi . Hakan Balta ' dan daha kazması olur mu diye merak ederken tüm bilinmeyenlerimi cevapladı .

okadarda kötü değildi bence gol harici göze batan yanlışı yoktu asıp kesmenin manası yok

okadarda kötü değildi bence gol harici göze batan yanlışı yoktu asıp kesmenin manası yok

Gol haricinde hatası yoktu demeyin arkadaşlar aynı maçı mı izliyoruz acaba . Sayarım istersen hatalarını . Duygusallığı bırakın Galatasaray'da oynuyor diye . Bu düşünceler yüzünden Galatasaray bu hale geldi zaten.

İkinci yarı çok iyi oynadı. Rıdvan Dilmen gibi adam bile 3-4 defa aferin Çağlar dedi.

Gol haricinde hatası yoktu demeyin arkadaşlar aynı maçı mı izliyoruz acaba . Sayarım istersen hatalarını . Duygusallığı bırakın Galatasaray'da oynuyor diye . Bu düşünceler yüzünden Galatasaray bu hale geldi zaten.

duygusal niye davranayımki diğer üç savunma oyuncusuyla birlikte gayet iyiydi gol harici daha çok oynarsa dahada iyi olacağına eminim.

Üst Alt