#33 Çağlar Birinci - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Çağlar Birinci

Cevap: #3 Çağlar Birinci

Çağlar gerçekten kötü bir futbolcu daha öncede sıkça bahsetmiştim.Baskı altında ne kadar saçmaladığını açık verdiğini ilk yarı bolca gördük.Rakip 2. yarı Sabrinin kanadından gitti çünkü Sabrinin bekte durduğunu hiç görmedim, Çağlar bu yüzden yırttı 2.yarı.

Çağlar gerçekten kötü bir futbolcu daha öncede sıkça bahsetmiştim.Baskı altında ne kadar saçmaladığını açık verdiğini ilk yarı bolca gördük.Rakip 2. yarı Sabrinin kanadından gitti çünkü Sabrinin bekte durduğunu hiç görmedim, Çağlar bu yüzden yırttı 2.yarı.

bence bir b.k gormedin atiyosun, adam hatasindan sonra gayet iyiydi ozellikle ikinci yarida

milli mac yuzunden GALATASARAY futbolcusuna laf edecek olanlar laflarini kendilerine saklasinlar [sozum is out of the meclis onur]

Maç eksikliği yüzünden, normaldir, açıkçası ben beğendim.Hakan Balta denen adamdam yüzlerce kat iyidir.

Ben çok beğendim , bu oynamamış maç eksiği olan hali böyle ise iyice form tutarsa harika olur. Sol bek ihtiyacımız kalmadı neyseki. Hakan Balta'dan iyi bir yedek olur.

Gol pozisyonunda top ayağına çarpıp yön değiştirdi, o yüzden ıskaladı. Talihsiz bir andı. Oyunun geri kalanında iyi oynadı. Çağlar'a güveniyorum şahsen. Umarım sakatlanmaz.

En çok sevindiğim olay ise kendini fazla bozuntuya vermedi, o pozisyonun etkisinde kalmadı fazla, bu da psikolojisinin sağlam olduğunu gösterir.

Ben bu adamı takıma alanları falan anlayamadım bir türlü.

Bariz derecede Bank Asya 1.Lig kokuyor.

Gerçi Hakan Balta da 2.Lig kokuyor ama..

Üst Alt