#13 Emre Taşdemir - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

savunma berbat ötesi

hücum berbat

neyi iyi bu adamın merak ettim

bugün 2-3 tane palandökene açtığı ortalar dışında orta da açamadı
Ortaları hızı ve enerjisi iyi ayrıca potansiyeli de çok yüksek oyuncu. Marianodan sonra en çok hücüma katkı yapan bekimiz. Şimdiki durumuyla derbilerde savunma açısında sıkıntı yaratabilir fakat o yanını da geliştirecektir.

Ortaları hızı ve enerjisi iyi ayrıca potansiyeli de çok yüksek oyuncu. Marianodan sonra en çok hücüma katkı yapan bekimiz. Şimdiki durumuyla derbilerde savunma açısında sıkıntı yaratabilir fakat o yanını da geliştirecektir.
peki saygı duyuyorum

emrah başsan içinden geçti bugün bana göre

ve berbat oynadı

nagatomoyu riske etmemiş galiba sinyor terim

artık lig bitti bol bol riske eder

Bununmu ortaları iyiymiş.Ulan herif 5 tane orta attı bunlardan 3 tanesinde önünde kimse de yoktu.İlk açtığı kaleye pararel taca gitti.Sonrakilerde önündeki adama çarpıp geri döndü.Bundan ne köy olur nede kasaba.

Savunması inanılmaz berbat ya hücumu da kötü olunca ortaya felaket bir şey cıktı her maç hatay maçı gibi oynayacaksa oynayabilir anca yoksa bu savunma ile imkansız oynamasi

Bu maçta bu çocuğa bir şey denmez bence. Uzun süredir oynamıyordu yeni yeni başladı, zemin tarla gibi ve hava kondisyonu fazlasıyla etkileyen bir yapıya sahipti. Ayakta durması bile mucize bu maçta

Yahu adam futbolu bırakmış gibiydi senelerdir ben hala futbol oynuyabiliyor 90 dakikayı tamamlayabiliyor olmasına şaşırıyorum millet ilk 11 oynar mı veya ortaları iyi mi kötü mü derdine düşmüş

Ulan senelik 4 mil.€ alan Feghouli 'nin ortaları hücum gücü ne kadar yüksek ki maaş almayan sadece maç başı ücret ile oynayan Emre Taşdemir 'den ne bekliyorsunuz siz ?

Ömer Bayram Carole Cavanda Sabri Tarık gibi senelerdir bir naneye yaramayan adamlara bakarak iyidir en azından ama o kadar işte iyi bir rotasyon oyuncusu olur ötesine geçmeyi bence Emre Taşdemir bile hayal etmiyordur şu anda kolay kolay

Hem bu sezon boyunca Nagatomo-Mariano-Linnes filan ne oynadı ki Emre Taşdemir 'e yükleniliyor ?

Yahu adam futbolu bırakmış gibiydi senelerdir ben hala futbol oynuyabiliyor 90 dakikayı tamamlayabiliyor olmasına şaşırıyorum millet ilk 11 oynar mı veya ortaları iyi mi kötü mü derdine düşmüş

Ulan senelik 4 mil.€ alan Feghouli 'nin ortaları hücum gücü ne kadar yüksek ki maaş almayan sadece maç başı ücret ile oynayan Emre Taşdemir 'den ne bekliyorsunuz siz ?

Ömer Bayram Carole Cavanda Sabri Tarık gibi senelerdir bir naneye yaramayan adamlara bakarak iyidir en azından ama o kadar işte iyi bir rotasyon oyuncusu olur ötesine geçmeyi bence Emre Taşdemir bile hayal etmiyordur şu anda kolay kolay

Hem bu sezon boyunca Nagatomo-Mariano-Linnes filan ne oynadı ki Emre Taşdemir 'e yükleniliyor ?
Dediğin her şey doğru altına imzamı atarım ama bu çocuğun savunması berbat hücumda ömer bayram dan iyidir nagatomo ile yarışır ciddiyim ama savunma berbat ötesi kevgire çevirirler bunu kanati her oynadığı maç takımda kalabilir yedek olarak

Dediğin her şey doğru altına imzamı atarım ama bu çocuğun savunması berbat hücumda ömer bayram dan iyidir nagatomo ile yarışır ciddiyim ama savunma berbat ötesi kevgire çevirirler bunu kanati her oynadığı maç takımda kalabilir yedek olarak
Yani beklentileri çok minimumda tutmak gerekiyor Emre Taşdemir ile alakalı olarak. Bu gün benim canımı sıkan ilk yarı bayağı bildiğim çok güzel top oynadı Emre ama ikinci yarı ? sayısız hata yaptı sanki ilk yarı Emre Taşdemir oynadı da ikinci yarı yerine başka biri oynamış gibiydi

Ekstra olarak dediğin gibi defansif olarak sıkıntılı bir bek olduğuna katılıyorum hani en vitrin yaptığı zamanlarda bile defansif olarak sorun çıkaran bir oyuncuydu ...

Su elemani kiyasladigimiz topcunun Ömer Bayram oldugunu hatirlatirim.

Ömer Bayram rezaletinden sonra eli ayagi düzgün her topcuyu sol bek oynatabiliriz.

Onyekuru gibi bir facia sezon boyunca savunmaya yardima gelmedigi icin rakipler Nagatomo varken de cok rahat geliyor oradan.

Uğraşıyor abi cocuk en azindan. Selcuk abisi gibi sahada totosunu yayip yatmiyor. Azcik sayginiz olsun.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Uğraşıyor olsa kornerleri penaltı noktası üzerine atmayı akıl ederdi. İçerde Luyindama gibi bir canavar var. 4-5 tane korner kullandı. Hepsi de rakibin ön direğine ve yerden pas.

Bunun adı sabotaj. Hocamın yerinde olsam dünden itibaren duran top kullandırmam.

fena oynamiyor

ortalari falan fena degil

ofansif yönü öbür beklerle kiyasladigin zaman hic de geride degil

sakatliklardan yeni düzeldigi icin daha 100% olmamasi son derece normal

sabirli olun

2. yarı yoruldu hala güçsüz.. 3 tane orta yaptı ki aman aman .. güçsüzlükten gitmez diye abanarak 20 metre havadan gitti..Alışsın güçlensin bedavaya 4 sene öncenin yıldız adayı.Takım f/p de önlerde gelir zira göbekli akhisar topçusu bize bonservisle geldi , garanti yıllık alıyo ve 3 4 yaş daha büyük..o zeminde yıllardır top oynamamış hala güçlü olmayan, fizik güçten ziyade tekniğiyle oynayan emre fena değildi.

Ben sahsen bu adama kötü demedim, benim sorunum kronik sakat olmasiyla alakaliydi.

Sevmiyorum zirt pirt sakatlanan herifleri.

Olası bir yerli sınırlamasında elimizde kullanabileceğimiz Emre Taşdemir Emre Akbaba ve Yunus Akgün hariç kimse yok şu anda bunların ikisi çok ciddi sakatlıklardan çıktı diğeri için de devre arasında ayrıldı ayrılacak diye bekliyorduk

Yerli olarak kullanabileceğimiz hiç kimse yok ki bunlar da çeşitli sebepler dolayısıyla doğrudan ilk 11 seviyesinde sorunsuz formayı taşır diyebileceğimiz seviyede değiller bu bile yerli kadromuzun ne kadar berbat bir durumda olduğunun göstergesi hal böyle olunca Muğdat da oynar bu takımda Ömer Bayram da oynar şaşırmıyorum yani

Üst Alt