#33 Emre Taşdemir

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
sakatlanmiyor yahu adamin gucu bitiyor belkide 2 senedir dogru duzgun mac yapmamis normal bunlar gel gelelim mac başı için herif götünü yırtıyor. Yazın maasini yine mac basindan ve iyilestirerek uzetmak gerekiyir

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Nagatomo'nun yoklugunda hakkaniyetlen katki verdi.Milli aradan sonra kulubeye alalim.Ilk kartinin yanlis oldugunu dusunuyorum

Burak Yildirim

Tecrübeli Üye
bu beyinsizi takima alan zaten futbol u birak, beyni hic olmamis bir insan olmali. Saka gibi Bursasporun begenmedigi 4. sol bek bizde as kadro basliyor, oynadigi da yok

Teoman Eraslan

Argumentum ad hominem
GalataSarayı Efendileri
Adamın ilk kartı faul bile değil 2.si de kart değil objektif olacak diye suyunu çıkarmayalım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak Yildirim

Tecrübeli Üye
Nagatomo'nun yokluğunda, Elinden gelenin bir fazlasını yapmaya çalışıyor çocuk haksızlık yapmayalım.
Istedigi kadar yapmaya calissin, yaptigi yetersiz. Ne yani, denedi, o yüzden kizmayalim. Biktim böyle bos salak topculardan.

Targutay Alungan

Parçalı Üye
bunun baya eksiği var, çok umudum olmasa da henüz tam performansına çıkamadığı için bir şey demek adil olmaz. ama yedekte ömer tosuncuğunu görmektense Kraldemiri görelim daha iyi, ama kulübede

Hakan Kağan

Tecrübeli Üye
Şu maç Ömer oyanasaydi ..delik deşik olurdu..Naga yokken maç başı para alan adam hakkını fazlasıyla verdi..milli takıma davet edildi..çok faydalı transfer ilerde daha iyi olur .uzun zamandır maç yapmadı zaten yeni yeni oynuyo bide psikoloji k baskı vardı tribunden

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Kim oynayacak? Linnesi sol tarafta gördünüz umarım. Yakıyordu kısa sürede takımı.

Buda yakıyordu açıkçası. Kırmızı yemesi gerekirdi ve penaltıya sebep olmuş.
İyi oynamıyor , Linnes'de sonradan girince hep kötü oynuyor.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Yaptırdığı penaltı ve kartı varken yaptığı hareket kabul edilebilir değil.

Hakan Kağan

Tecrübeli Üye
KirmiZi yemesi gerekmiyor arkadaşlar ısrarla herkes bundan bahsediyo.. kural der ki ikinci sarı için daha dikkatli olun ilk sarıyı oyunu kontrol etmek için oyunun sertleşmesini engellemek için kullanabilirsin ama ikinci sarı kartı hemen çıkartmamalisin der..ilkinde kart bile yoktu ikincisi de bı uyarı yeterliydi ..pozisyonları değiştirsen ilk faul yerine ikincisi ilk önce yasansaydi o zaman ilk sarı doğru olurdu..

Onur Bakır

10 Numara!
ya bu çocuktan ne bekliyosunuz anlamadım ki

nagatomo yokluğunda ömer bayram şişkosuna kalmaktan iyidir. hücumda beklediğimden baya iyi bence

beleşe aldık 1.5 sene denemelik işte yerli sol bek. maaş bile vermiyoruz hocanın dediğine göre. cuzi bişey veriyoruzdur tabide

Üst Alt