#13 Emre Taşdemir - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#13 Emre Taşdemir

Devamli defansif sorumluklarini birakiyor dusundugu tek sey defans yapmak olmasi gereken bir herifin kaleden 70 metreden oynamasi sacmaliktir.

Bu adam asla ve asla birdaha Galatasaray'in ilk 11inde oynamamali.

Yetersiz ve futbol IQsi dusuk.

nagatomonun yoklugu denmis ama biz nagatomonun varligindan söz etmemiz lazim zira nagatomo bu sezon hangi maclarda vardi? olmadigi mac sayisi oldugu mac sayisindan daha fazla oldugu icin kroniklesmis bir sol bek krizimiz var.

nagatomonun yoklugu denmis ama biz nagatomonun varligindan söz etmemiz lazim zira nagatomo bu sezon hangi maclarda vardi? olmadigi mac sayisi oldugu mac sayisindan daha fazla oldugu icin kroniklesmis bir sol bek krizimiz var.

şöyle biraz geriye gidiyorum en son hakan ünsal varken o bölgede sorunsuzduk herhalde. ;D

balta da çok eleştiri almıştı oynarken. onun da pili bittikten sonra sürekli farklı isimler oldu.

Hakan Balta ve Volkan Yaman formdayken sorun yaşamadık. Alternatifi dahil sorunsuz 1 sezonumuz var sanırım sol bekte.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ilk sezonları iyiydi. 07-08

zaten şampiyon olmuştuk.

ondan sonrasında sol bek hep kabus oldu bizde.

hatta sağ bek de öyle denebilir. eboue'nin iyi dönemi ve geçen seneki mariano ile orada biraz daha geçmişimiz iyi ama genel olarak bekler sıkıntı bizde.

Devamli defansif sorumluklarini birakiyor dusundugu tek sey defans yapmak olmasi gereken bir herifin kaleden 70 metreden oynamasi sacmaliktir.

Bu adam asla ve asla birdaha Galatasaray'in ilk 11inde oynamamali.

Yetersiz ve futbol IQsi dusuk.
Alakasız bir takımı avatar yapma ✓

Geri dönüş yapılan ya da son dakikada kazanılan maç sonu alakasız bir oyuncuyu yerme ✓

Nereden geldiği belli olmayan bir özgüvenle kesin bir yargıda bulunma✓

POCOPHONE F1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ilk sezonları iyiydi. 07-08

zaten şampiyon olmuştuk.

ondan sonrasında sol bek hep kabus oldu bizde.

hatta sağ bek de öyle denebilir. eboue'nin iyi dönemi ve geçen seneki mariano ile orada biraz daha geçmişimiz iyi ama genel olarak bekler sıkıntı bizde.
Tarık Çamdal
Veysel Sarı
Salih Dursun
Sabri Sarıoğlu

Sanırım Eboue yabancı sınırına takılmıştı veya sakattı. Her neyse şu yukarıdaki dört sağ bek birden kadromuzdaydı. Her hafta birini oynatır kurtarırız diyorduk ama ikisi sonunda anca stoper olabildi. Reyiz kaldı. Tarık'ın da ABV zaten. Cavanda faciasını falan da eklersek sayısal anlamda olmasa da nitelik anlamında hep zayıf sağ beklere sahiptik çoğu zaman. Süper Lig'den alınan abidik gubidik beklerin hiç biri tutmadı.

Tarık Çamdal
Veysel Sarı
Salih Dursun
Sabri Sarıoğlu

Sanırım Eboue yabancı sınırına takılmıştı veya sakattı. Her neyse şu yukarıdaki dört sağ bek birden kadromuzdaydı. Her hafta birini oynatır kurtarırız diyorduk ama ikisi sonunda anca stoper olabildi. Reyiz kaldı. Tarık'ın da ABV zaten. Cavanda faciasını falan da eklersek sayısal anlamda olmasa da nitelik anlamında hep zayıf sağ beklere sahiptik çoğu zaman. Süper Lig'den alınan abidik gubidik beklerin hiç biri tutmadı.

bir ara sabri ve cihan haspolatlı oynuyordu. solda da orhan ak vardı.

o zamanlar bilgin gökberk trt'de yorumcuydu. cihan için ''galatasaray'da bir adam var ismini verip rencide etmek istemiyorum ama futbolcu olduğunu sanmıyorum'' derdi. ;D

bir ara sabri ve cihan haspolatlı oynuyordu. solda da orhan ak vardı.

o zamanlar bilgin gökberk trt'de yorumcuydu. cihan için ''galatasaray'da bir adam var ismini verip rencide etmek istemiyorum ama futbolcu olduğunu sanmıyorum'' derdi. ;D
Erdoğan Arıkan ve Ömer Üründül yorumcuydu. Arada Zeki Çol diye bir abimiz de gelirdi. Orhan kariyerinin sonuna doğru İBB'ye gidip neredeyse stoper oynamıştı diye hatırlıyorum. Yerli sol beklerin çoğu istisnalar hariç hep defansif oluyor genelde. Yaşı gelince stopere geçen Hakan ve Çağlar mesela...

Üst Alt