#33 Ender Arslan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Ender Arslan

Cevap: #33 Ender Arslan

Birkaç pozisyonda dışında başarılıydı.Umarım maçlarda yaptığı hataları minimuma düşürür.Çok şeyler katacak bize inşallah.Efes Pilsen'de alamadığı sorumluluğu burda alacak.Bu yükün altından kalkacaktır inşallah.

BugÜn bence macin adami bu adamdi. 98-91 ken fenerlİye pas verİp yedİrdİgİ 3 lÜk diŞinda begendİm. Tabİ shunpert andrİcte İcraat yapti ama bu adam krİtİk anlarda devreye gİrdİ.

BugÜn bence macin adami bu adamdi. 98-91 ken fenerlİye pas verİp yedİrdİgİ 3 lÜk diŞinda begendİm. Tabİ shunpert andrİcte İcraat yapti ama bu adam krİtİk anlarda devreye gİrdİ.

aynen öyle sorumluluk aldığı zaman en iyi şekilde görevini yaptı. son anlarda bir pas hatası dışında bir iki hatası daha vardı ama maç içerisinde olur artık o kadar hata.

ender/tutku ikilisi başarılı olursa Galatasaray başarılı olur.

Çok içten adam la

Bugun maçtan once uçaktaki muhabbeti izledim fm oynuyomuş. Gençlerbirliğiyle Türkiye kupasını almış Cevherde jb geçiyo 1 senedir boş takımlar almıyo falan filan diye. Vidyo bulan koyarsa gzl olur

bu adamın oyun stilini hicbirzaman begenmedim. iyi oynadımı iyi derim belki ama gereksiz bir transferdi. tutkunun zamanındanda aldı.

benim bildiğim hücum süresi 24 saniye.hadi topu hücuma getirirken 5-6 saniye kaybettin de oyunu kurmak için 8 saniye kalmasını niye bekliyosun anlamıyorum.biraz daha hızlı hareket etmesi lazım.çok yavaş kaldığı için organize olamıyoruz hücumda.

Ender point guard falan değil, bu kadar oyun zekası dusuk guard ancak sıradan nbdl ligi oyuncularından çıkar, külliyen zarar Ender. Sorun sakatlık değil, kafada, verdiği kararlarda.

İçeride Furkan-Spanulis'le eşleşmiş top indiriceğine, 3'luk deneyen bir salak'tır Ender... ne yazık ki böyle yeter artık... Şu ölmüş Evren bile Ender yerine oynasa daha az zarar verir takıma

Hiçbir oyuncuya kolay kolay ağır sözler etmem ama savunmada zayıf, hadi vvucudu, atletik yetenekleri savunmaya izin vermiyor tamam. Fakat, hucumda topu elinde öldürmesine, içeri kontrolsuz penetre edip, top kaybı yapmasına ne demeli? İçeride uygun pozisyon varken bunları görememesine? Kötü sut stiliyle ve dusuk yuzdeyle, olur olmaz hatalı sut seçimleriyle, takımı frenlemesi, fast break yedirmesi...

Evren'den çok daha zararlı, Songalia ile birlite takımı dinamitleyen adamdır Ender.

Üst Alt